Dumbell Setleri Hakkında.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve R.Korkmaz tarafından 3 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. R.Korkmaz

R.Korkmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba, foruma yeni kaydoldum ve bir kaç bilginize ihtiyacım var :)
    5 aylık bir fitness serüvenim oldu ve 5. ayın sonunda bırakmak zorunda kaldım. Ama sporu çok seviyorum bu yüzden dumbell set alıp evde çalışmayı planlıyorum fakat ne tür bir dumbell set alacağım hakkında bir bilgim yok. Hepsini aynı sanıyordum ama araştırınca öyle değilmiş :) Bir sürü çeşidi var ve hangisini tercih edeceğimi şaşırdım, bildiğiniz veya kullandığınız setler hakkında önerilerinizi yazarsınız sevinirim :)

Bir de forumda bir çift dumbell ile yapılan programı gördüm bu uygulama spor salonunda yapılan uygulama kadar etkili olur mu ? :)

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Tavsiyem öncelikle amacınız ne onu belirleyin , sonra ne stil çalışmak istiyorsunuz onu düşünün.Dumbell seti almak istiyorsanız internetten araştırabilirsiniz fiyatları felan mecbur ağırlık artırılınabilir bir set almalısınız çünkü bu sporda ağırlık gittikçe artmalı ki gelişme olsun , eğer evinize yakın demirci vesaire bu işi yapan sport varsa ordan çok daha ucuza yaptırabilirisniz şahsen öyle yaptım bunuda tavsiye ederim ama yapılıcak malzemenin ölçüsünü vesaire ölçmeden sakın bu işede kalkışmayın derim.

3. wixxx

wixxx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Spor salonundaki kadar farklı kombinasyona ulaşman zor.

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Aslında zor değil , ama şu var ki spor salonunun verdiği çeşitliliği evde başka aletlerle veya vücut ağırlığı ile ekliyebiliceğin ek hareketlerle kombine ederek güzel bir program oluşturulabilir.Ama program oluşturmak konusunda bilginiz yoksa işte bu durum zor oluyor bu yüzden spor salonlarında antrenör avantajı , alet çeşitliliği avantajı olucaktır.Ama isterseniz bodyforumtryi okuyarak diğer üyelerin programları , fitness programları vesaire bir çok şey öğrenebilirsiniz.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : evde dumbell, spor salonu mu ev mi?

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

6. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : evde dumbell, spor salonu mu ev mi?

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

7. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Dumblenin boyutu azaldıkça fiyatı artar.Ayarlanabilir 20kglik set ile başlangıç yapabilirsin.

Sayfayı Paylaş