Dumbell Döküm Set

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve escapes61 tarafından 2 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. escapes61

escapes61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dumbell Döküm set aldım ama şöyle bir sorunum var 2 adet 3kg döküm 2 adet 2,5 kilo döküm 4 adet 2 kg döküm 2 adet 1 kg döküm ben bu dökümleri eşit kiloda iki dumbell barına nasıl yerleştire bilirim acaba ?

başlangıç için şöyle birşey düşündüm olabilirmi acaba şimdi bir tane barın soluna 3 kilo sağına 3 kilo yerleştirip 6 kilo yapçam diğer barında sağına 2kilo birde 1 kilo yerleştirip solunada 2 kilo birde 1 kilo yerleştirip 6 kilo yapsam sorun olurmu acaba başka çözüm bulamadımda ?

2. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    matematik sorusu gibi olmuş :)

2.5lukları ne yapacaksın peki?
    en yakında zamanda onlardan bir çift daha al.

3. escapes61

escapes61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    matematik sorusu değil olay :D ben özellikle almadım set böyle çıktı nasıl iki bara dizebilirim başlangıç için 6 kilo düşündümde ?

4. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    26 kiloyu 4 tarafa yukardaki ağırlıklarla eşit bir şekilde dağıtamazsın....

kilo yorumu yapmak zor. zira sen ağırlığı antreman sonunda artık kaldıramaz duruma gelmek amacıyla seçmiş olmalısın. yani kimse "evet antreman sonunda kaldıramayacak duruma gelebileceğin bir ağırlık seçmişsin" diyemez....bu sana göre 10 kilodur ama diğerine göre 25 kilodur...

ne olursa olsun, buçuksuz ağırlık alırken 4ün katları düşünülerek alınmalı :) buçuklu alıanacaksa da en az 4 tane olmalı :)

5. escapes61

escapes61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Birde Şöyle Düşündüm tek dumbell la çalışılan hareketlerde ağırlığı arttırırım diye.Ben şimdi bütün kilonun yarısını ortak paylaşmak istemiyorum dediğim gibi bir bara 2 tane 3 kilo döküm diğer bara 2 artı 1 kilo diğer tarafınada 2 artı 1 kilo koyup onuda 6kilo yapsam öyle olurmu diyorum yani çünkü diğer barda 2 tane döküm olcak bunda 4 döküm sormak istediğim soru buydu çok dışına çıktık galiba yada ben anlatamadım. Böyle birşey yapsam sorun olurmu ?

6. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Yok yok fark etmez takabilirsin plakalar arasnda buyuk farklar yok.

Admin1 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş