dumbell,bar,plaka arıyorum. (ankara)

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve jannissary tarafından 28 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. jannissary

jannissary Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar evde çalışmak için yukarıda saydığım aletlere ihtiyacım var.

ağırlığı şimdilik 30 kilo düşünüyorum. 6x5 kilo yada 2x10+2x5 şeklinde.

ayrıca bar arıyorum 150-160 cm arası bir uzunluk kadar.

birde 4x2 kilo şu plastik dambıllardan arıyorum.

hepsinin bir arada olmasına gerek yok ankarada olup tamamı yahut bir kısmı elinde olanlar var ise benimle buradan irtibata geçebilirler.

fiyat makul gelirse elinizde daha fazla kilo yahut bar gibi şeyler var ise onlarıda alabilirim. ulusta bir yer 100 liradan kızılaydada bir yer 95 liradan veriyor bu saydıklarımı lütfen fiyatı çok abartmayalım:D

2. massezo

massezo Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    TOKAT
    İyi günler Jannissary; Sezenler Sk. <atatürk Lisesi karşısında ikinci el satan bir yer var.Hala elinde var mı bilmiyorum ama, faydalanabilirsin.

diez ve jannissary bunu beğendi.
  3. jannissary

jannissary Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    massezo dediğin yere baktım tam atatürk lisesinin karşısında bir yer var fakat 2. el satmıyorlarmış :( neyse uzun uzun araştırdıktan kilosu 2 liradan veren bi kaç yer buldum geçen hafta . fakat bu gün gittiğim heryerde zamlarla karşılaştım. ağız birliği etmişlercesine zam geldi ağrılığn kiloısunu 2.5 tan veriyoruz dediler. fakat bir yerde güç bela 2.25 den yaptırabildim kilosunu kızılay,maltepe pazarı ve ulus içinde benim bildiğim şu an bundan ucuz kilo satan yok. ulusta yüzüncü yıl çarısında 2. katta bezci spor biraz uğraşınca iniyor 2.25 e. gerçi ben iyi pazarlıkçı değilimdir. yüklü kilo alacak felan war ise şayet belki daha ucuza yaptırabilir. diğer yerlerde genelde 2.5-3 arası fiyatlar. son olarakta bu mağaza ile uzaktan yakından hiç bir şekilde alakam yok, sadece arkadaşlar yararlansın diye yazıyorum yanlış anlaşılmasın

4. Uninvited

Uninvited Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yuh ya kilosu 2.5 tan mı veriyorlar. Pes valla.

Hocam benden tavsiye sahibinden ve gittigidiyor u takip et.
    Ben GG den 70kg ağırlık aldım. 95 milyona ve kromaj kaplama.
    Satıcı İzmirden di. Kesinlikle takip et düşürebilirsin benim gibi.

İyi günler.

5. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben ülkealanın üst katıdan almıştım baya önce ama 2.25 altına düşebileceğini sanmıyorum. 120 lik de bar almıştım istersen bide oraya bak belki pazarlık yapabilirisn..

6. jannissary

jannissary Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    betreyal ülkealanı gezdim orada en uygun veren yer alt katta ercan spor üsttekiler tuzlu biraz:) netten hep baktım fakat aradığım gibi bulamadım istedğim miktar ve tarzda:( şimdilik aynı yerden bi 8 kilo daha alacağım sonrasında bende internetten düşünüyorum bakalım
    edit: uninvited senin aldğn kiloya tekrar baktım ve daha şimdi farkettim mütiş ucuza kapatmışsın. öyle düşse bana bi ah :)
    edit 2: son 1 yılda demirin tonu 800 YTL den 1650 YTL'ye çıkmış bu zamları ona yoruyorum ben açıkçası :)

Son düzenleme: 6 Mayıs 2008
  7. Pain&Gain

Pain&Gain Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    ben kışın kilolsunu 2 ytl ye aldım ülkelandan , yaz gelio ya zam yapmışlar :D

8. soner

soner Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım hala devam ediyor mu senin isteğin benim abimde var isetersen konusurum
    dumbell
    düz barbell
    z barbell
    çalışma masası yani onda bench press incline bench press ve pulldown yapabilirsin ağırlıklarda var istersen resimlerini çeker gönderirim sana

9. mr890

mr890 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    soner ankaradaysan bana z bar ve plaka(kilo) lazim satiyorsan bi görüselim

10. mr890

mr890 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ha bu arada 2. mesaji yazdgm icin özür diliorm en bastaki mesaji görmemistim janissary bende bar var istersen sana cok makul bi fiyata birakabilrm ankarada oturuorm ülkealandan 37 ytlye almstm

Sayfayı Paylaş