Dumbell alıcam bi bakar mısınız

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve uummuuttss tarafından 23 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. uummuuttss

uummuuttss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar bu sene sınav senem bu yüzden spor salonuna haftada 1 kere gidebilicem bu yüzden diğer günlerdede evde sporumu aksatmamak istiyorum özellikle spor yapmadığım zaman fazla agresif ve mutsuz oluyorum bilmiyorum başkalarındada oluyomu bu.Eve dumbell alıcam hepsiburada da 20 kg lık bi set beğendim http://www.****************/liste/d...d=spordeltads5506&categoryId=387329#Gorseller dambıl bu bunların uzun barlarıyla birlikte satılanlar var ama onlar 2 parça olduğu için hoşuma gitmedi diyelim aynı markanın uzun barını mesela bunu http://www.****************/liste/d...aspx?productId=spordelta305&categoryId=387326 aldım o dambılda kullandığım plakalar bunada olur mu ? buna oluyolarsa 2 yada 4 tane 5 kg lık bar alıp birlikte kullanmayı düşünüyorum.dumbellllsdumbellllsdumbellllsdumbelllls

Sitede link verilmiyo sanırım o yüzden ben buraya yazıyım hepsiburadada satılıyor ismi Delta Dura-Strong Deluxe Parlak Gri Döküm Plaka 20 Kg. Ultra-Dizayn Çantalı Set - DS 5506
    almak istediğim uzun bar Delta Z Bar Kromajlı İçi Dolu ( 120 Cm bu
    Gene yazıyım o dambıla taktığım ağırlıklar sonradan alıcağım bu uzun barlarla uyumlumudur?

Son düzenleme: 23 Ağustos 2012
  2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    linkler acılmıyor. bence 2 barlı toplamda 50 kg lık olan ayarlanabılır setlerden almak en mantıklısı

3. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Bütçen ne kadar? ağırlığı kum almamaya özen göster

4. Filipe

Filipe Yeni Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    20 kilo setin fiyatı iyi, benim bildiğim barlar ve plakalar genelde standarttır, uyum sorunu olmaz

Sayfayı Paylaş