Duim öğrencisiyim yazın 3 ay gemide ne yapacağım?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve lordofoceans tarafından 11 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. lordofoceans

lordofoceans Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Antalya-Trabzon
    değerli forum üyeleri, ben vücut geliştirmeyle bayağıdır ilgileniyorum son 3 aydır da profosyonel olarak ilgileniyorum supplement felan kullanıyorum bayağıda gelişmelerim oldu yalnız bir sorunum var, ben deniz ulaştırma ve işletme mühendisliği(duim) okuyorum ve yazın 3 aylık bir stajım var gemi de olcam yani geçen yazda bu sebepten ötürü ara vermek zorunda kaldım ama o zaman zevkine yapıyordum..büyük ihtimalle gemide spor salonu olmayacak bu süreçte mecbur ara vermek zorunda kalacağım ve emeğimin boşa gitmesinden korkuyorum hadi o 3 aylık süreci geçtim 3.sınıfa başladığım da 2.dönem gemiye cıkcam ve uzun staj için 7,5 ay gemide kalcam. bu süreçte formumu koruyabilmem için bana verebilceğiniz tavsiyeler var mı? p90 x felan mı uygulasam? yanımda supplement götürmeli miyim? şu an whey,bcaa,aminoasit,creatin,glutamin,lcarnitin,multivitamin,assult kullanıorum. tek isteğim spor salonu olan gemilerde staj yapabilmek artık yeni ve büyük gemilerde var ama kısa staj bulmanın sıkıntılı geçmesi nedeniyle ancak belki uzun stajda spor salonu olan bir gemi denk gelebilir. önerilerinizi bekliyorum.Teşekür ederim.

Sayfayı Paylaş