DS Labs - Craze

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve king87 tarafından 22 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Amerika'da yakin zamanda cikan bir preworkout urunu. mukemmel otesi aldigi yorumlar sonucunda denemek icin bir kutu getirttim, Cellucor C4 extreme le birlikte. Uzun suredir preworkout kullandigimdan dolayi vucudum biraz stimulantlara bagisiklik kazandi( White Flood2 ay sonrasnda 1 aydir Jack3d) ancak bu urun gercekten aldigi yorumlari hakediyor. Imkaniniz varsa getirttirin, ben kendimi 2 kutu daha getirtme karari aldim. bakalm cok jack3d'dan cok daha iyi bir focus ve mukemmel bir pump sagliyor. bodybuilding.com puani ise 9.6 :)

http://www.bodybuilding.com/store/drivensports/craze.html

Elimde white flood, jack3d cellucor c4 gibi preworkoutlar olmasina ragmen ben bu urunu tek gecerim

mehmetanil ve kaotik bunu beğendi.
  2. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Arkadaslar bu urunu 1 ayi biraz askin suredir kullaniyorum. Daha once Jack3d, White Flood gibi preworkout urunler kullanmis biri olarak mukemmel bir urun oldugunu tekrar belirtmek isterim. Elimde kutu kutu Cellucor C4 Extremler Jack3dlar olmasina ragmen diger urunlere elim bile gitmemekte.
    Aksamlari antremana is sonrasi gittigim, stresli bir is uzerine yuksek lisans gibi ugraslara ragmen inanilmaz bir enerji ve focus vermekte.
    Getirme imkaniniz varsa mutlaka denemelisiniz

3. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    akılmda betancourt'un d-stunner ürününü denemek vardı onun hakkındada çok iyi yorumlar var ama bunun da içeriği çok iyi gerçekten başka hangi antrenman öncesi ürünlerini kullandınız? ağırlık arttırımı sağlıyor mu?

4. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Bende alicam

Ben sahibinden.comdan labrada super charge extreme adli urunu satin aldım denemek icin tavsiye ederim ilginc bi urun acayip bi enerji veriyo bodybuilding.com puanı 8.5 .simdi bu ds craze siparişini verdim gelicek bodybuilding.com da cok ünlü.jack 3d nutrex hemorage gibi ürünlerde doping olduğu icin hic kullanmadım ama bunun iceriginde "1,3 Dimethylamylamine" yok o yuzden rahatım ama jack 3d ve nutrex hemorage de var profesyonel sporcular kullanmasın diye ürün açıklamasına notdüşmüşler bench_O

5. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    bunun iceriginde de 1,3 Dimethylamylamine var. bu madde doping/steroid vs degil.

6. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    abi yanlıs anlama ama içeriğine baktım tekrar tekrar yazmıyo bu madde .buna doping dememin sebebi de nutrex hemorage türkiyeye geldiginde bu madde doping yaptıgınddan dolayı profesyonel sporculara önerilmez yazıyodu tanıtımında 10 gün sonrda tarım ve köy isleri bakanlıgı ürünü geri cekti o yüzden böle dedim ama bu üründe yok yazmıyo supplements facts bölümünde su anda elimde benim yeni aldım dumbelllls

7. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Abi icerigine tekrar bakarsan n,n Diethly ve n,n Dimenthyl oldugunu goreceksin. Direk kimyasal iliskiyi veremiyecem ama bunlar birbirlerine cok yakin maddeler.
    Amerikada doping olarak kabul edilmiyor. Doping die nitelendirilmesi Tarim Bakanliginin takdiri

8. gogogokhan

gogogokhan Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İstanbul
    king87 sizin yorumlarınıza güvenerek yurt dışından 2 kutu getirttirdim.

Daha önce Jack3d, Superpump 250 ve MP Assault kullandım içlerinden en iyisi Jack3d diyebilirim. Bakalım bu ürün nasıl olacak bu gün antrenmanda kullanacağım yorumlarımı paylaşırım saygılar.

9. gogogokhan

gogogokhan Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle belirtmek gerekirse tadı iğrenç bitirene kadar anam ağlıyor kusmamak için kendimi zor tutuyorum suyla mümkün değil içilmiyor 500 ml vişne suyuyla birazcık içilir oldu. Nasıl bitecek bu kutu bilmiyorum 2 kutu almıştım Allahtan diğeri kırmızı renkli olan Berry Lemonade bakalım onun tadı nasıl çıkacak inşaallah bunun gibi değildir yoksa ikisini de isteyen birisine uygun bir fiyata satabilirim :)

Etkiye gelince ilk gün 1 ölçek kullandım pek bir etki olmadı. 2. gün iki ölçek kullandım konsantrasyon güzel, enerji güzel, pump güzel ama güç artışı olmadı ağırlıkları kaldırırken zorlandım açıkçası.

Tat konusunda hassas olanlar kesinlikle Candy Grape düşünmesinler.

Sayfayı Paylaş