'Drop Setler Hakkında...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve neverzz tarafından 17 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. neverzz

neverzz Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    5 aylık bi vg geçmişim var ve ,özellikle her idman sonu drop set girmeyi çok seviyorum ,tamamen kaslarımın gerginleştiğini ve sıkılaştığını hissediyorum.Bu konuda sizin düşüncelerinizi almak isterim.Bunun kaslarıma herhangi bir zararı olur mu ?

2. StrongToMan

StrongToMan Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    ankara
    Bence sakincasi olmayacaktir bende dips.sinav.barfiks.squat.mekik lerde uyguladigim oluyor encok tepkiyi tricepste aldim.

neverzz bunu beğendi.
  3. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    drop seti ben de omuz için uyguladım ve verim aldım gerçekten. ama sonrasında bıraktım çünkü sıkılaşmaya doğru yol aldım. hacim için pek de ideal değil. over training riski var. başlangıç için ağır bir antrenman şekli olabilir. yani hacimden ziyade sıkılaşmaya yönelik olur başlangıç için. yeterli beslenmeyi yapıyorsan ve kısa vadede hacim istemiyorsan devam edebilirsin ancak beslenmen iyi değilse çok fazla sürdürmemeni öneririm.

neverzz bunu beğendi.
  4. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    2 3 haftada bir uygulayın kasları şaşırtmak adına 1 isole hareket olarak , her antremanda yapmanız uygun değil daha 5 aylık sporcusnuz.Drop setlerde tabiki kendını ıyı hıssedersn sonucta kaslara aşırı kan pompalanıyor pump görüntüsü yeter ancak uzn vadede birşey kazandırmaz dediğim gibi 2 3 haftada bir uygun sızın ıcın

Son düzenleme: 17 Şubat 2012
    neverzz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş