Driven Sports Lean Xtreme

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sleepy tarafından 4 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,

Daha önce forumda da adı geçen ürünü yaklaşık 1 haftadır kullanmaktayım.

Az çok nedir ne değildir anladıktan sonra fikirlerimi paylaşayım dedim.

Öncelikle ürünü kafein ve sesamin ile kombine ediyorum, bir termojenik yağ yakıcıya gerek duymadım.

Ürün, termojenik yağ yakıcılar gibi sizi inanılmaz derecede terletmiyor, cardio sırasında nabzınızı 180lere çıkartmıyor.
    Zaten hoşuma giden yanı da bu.

Termojenik yağ yakıcı kullanmadım; ama etkilerini okudum. Bu üründe termojeniklerde görülen yan etkilerin hiçbirine rastlamadım.

Bunun yanında ürünün size verdiği bir enerji var. Bu bir enerji patlaması şeklinde değil, sürekli bir enerji.

Ben genelde 8 saatten az uyuduğumda o gün yorgun olurum ve antrenman güme gider.

Bu yoğun proje döneminde 5-6 saatlik uykuyla enerji dolu ve sert antrenmanlar çıkarabiliyorum. DS Lean Xtreme'den önce böyle bir durum söz konusu değildi az uyuduğum günlerde.

Bu ürünü şöyle düşünün. Vücudunuzda sıkı yönetim ilan edildi. Yağların yurtdışına çıkışı yasaklandı.
    Bu ürün o yasağı kaldırıyor.

Yağ yakımında zorlandığım dönemde kullanmaya başladım ve eski hızında devam ediyor şu an yağ yakımım.

Tartılıp ölçü alan biri değilim, ama aynaya bakınca görüyorsunuz zaten.

Mesela baklavaların son sırasını az çok seçebiliyorken şu an besbelli ortaya çıktılar.

Yanlız bu ürün asla ve asla termojeniklerle karıştırılmamalı.

Yağ yakımına izin veren bir ürün olarak düşünülmeli.

Mükemmel bir plato ürün bence. O yüzden bütün definasyon kombinelerinde kullanılıyor zaten.

Ben hergün düzenli olarak en az 1 saat cardio yapıyorum, yani çalışıyorum. Bunun yanında 2 güne 1 ara vererek ağırlık antrenmanlarıma devam ediyorum.

Çok sıkı bir diyetim var.

Bütün bunların yanına DS Lean Xtreme eklenince yağ yakım yasağı ortadan kalkıyor ve yolunuza aynen devam ediyorsunuz.

İyi sporlar :)

küçük kemik, Miracle ve berbes bunu beğendi.
  2. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    He he Lean extreme in mucidi benim ilk ben kullandım burda :) Şaka bir yana sleepy nin tespitleri çok doğru..Gerçekten lean extreme çok etkili bir supplement..Yanında sesamin ile birlikte kullanılmasıda çok iyi oluyor...Termojenik bir yağ yakıcı ihtiyacı hissetmiyorsunuz..Ben definasyon dönemimde lean extreme-scvation sesamin-MHP X-Pel ( Bu ürün diuretic..Baya bir güzel yorumlar okudum hakkında) kullanmayı düşünüyorum..

3. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Xpel'i ben de kullanmayı düşünüyorum; ama gerek kalacak mı bilmiyorum.

Etkisini çok çabuk yitirecek bir ürün çünkü.

Yani attığınız suyu tekrar alacaksınız.

Katalog çekimi vs... gibi şeyler düşünülmüyorsa bence gereksiz.

Belki kendimi paramparça görmek için kullanırım; ama ufak bir ihtimal:)

Neyse off topic olmasın :)

4. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    sleepy güzel yorumlar yapmışsın. Sipariş vermeyi planlıyorum. %11 yag oranı var ve derim eskiden kılolu oldugum yuzunden alt tarafta sarkmıs. Yanına bi ürün kullanmam gerekir mi yoksa lean xtreme yeterlı olur mu?

5. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Miracle, ürün yorumunu beklediğini biliyordum; fakat acele edip yanlış yönlendirmek istemedim :)

Ya ürün dediğim gibi tam plato ürünü.

Senin yağ yüzden de platoya yakın bir sınırda duruyor. Ben arabadan inip arabayı iterek yola devam etmeye %10 civarında başlamıştım.

Benim hali hazırda kafeinim vardı. Öyle aman aman bir etkisi yok; ama ihtiyacım da yok zaten.

Ben ilk başta MAN Scorch söyleyecektim yanına, sonra caydım. Verdiğim paranın karşılığını ne kadar alacaktım acaba?

Onun yerine yanına sesamin ekledim. Çünkü yağ alımın günde 1 tatlı kaşığı zetin yağı, o kadar.

Vücudumun başka bir sağlıklı yağ kaynağına ihtiyacı vardı. Ayrıca sesamin'in yağ yakımına etki ettiğini okudum; ama devede kulak misalidir diye düşünüyorum.

Eğer cardionu dietini yaptıktan sonra yağ yakımında sorun yaşıyorsan DS Lean Xtreme tek başına yeter.

Miracle bunu beğendi.
  6. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Ben o kadar fazla yağ alımına dikkat etmiyorum fakat yinede az alıyorum. Artık oldugu kadar deneyip göreceğiz.
    Baska onerebılecegın/dikkat etmemi istedigin bişey varsa ogrenmek ısterım.

7. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Ben zaten normalde yağlı beslenen biri değilim. Arada kaçamaklarım oluyor, ama nadir.

Ekstradan yağ koymam yemeklere. Sadece sabahları domates-salatalığın üstüne biraz zeytin yağı gezdiririm, o kadar.

Antrenman sonrası 10 gr dekstroz ve eve gelince 1 muzdan başka basit karbo içeren birşey de tüketmiyorum, ama kompleks karbonhidratı hiç kısmadım. Çünkü çok sert süpersetli antrenmanlar çıkarıyorum ve üstüne kardio...

Bir yarışmaya hazırlanmıyorum, dolayısıyla gittikçe karboyu düşürüp son hafta karbo yükleyip kaslara dolgunluk kazandırma gibi bir derdim yok.

Yağ yakmak için karbonhiratı kısmak gerektiğine inanmıyorum ben. Bence önemli olan glisemik indeksi düşük karbonhidratlar tercih edip güne yayarak tüketmek.

Aslında diyette çok birşey yok.

Yanlız kardio sistemim çok değişiktir.

Hergün kardio saatlerim, kardio sürem, kardio şeklim değişir.

Bu dönemde yapılabilecek en iyi şey bu sanırım. Vücudu hiçbirşeye alıştırmamak lazım.

8. Zorro31

Zorro31 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Mitotropinle bunu karşılaştırırsak sizce hangisi ağır basıyor

mitotropinle sesamin birlikte kombine edilebilirmi 2sini birlikte kullanmayı düşünüyorum

9. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Mitotropin-Lean extreme-sesamin 3 lü kombine yapılabilir..
    Mitotropin stim fatburner - Lean extreme non stim fatburner-sesaminde bildiğimiz yağdır..Birbirinden bağımsız işlevleri olan supplementlerdir..rahatlıkla kombine edebilirsin

Zorro31 bunu beğendi.
  10. Zorro31

Zorro31 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    elimdeki universal ripped fast bittiğinde hemen vericem netritiondan siparişi.3 tane fazla olur gibi me geliyor bütün gün hap içmek psikolojik olarak sakıncalı gibi duruyor

ya mitotropin-sesamin yada lean extreme- sesamin alıcam

11. Zorro31

Zorro31 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kullanan arkadaşlar size bir sorum olucak bu sesame oil 32$ ücretin hakkını veriyormu acaba maşallah fiyatı en sağlam yağ yakıcılarla denk ?

12. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    http://www26.netrition.com/scivation_sesamin_page.html

bu ürünü öneririm..man vaporize da sesamin ama miktarı düşük..scvation ürünlerini beğeniyorum ben..23 dolar sanırım bu

Zorro31 bunu beğendi.
  13. Zorro31

Zorro31 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    peki berbes fiyat performans nasıl,etkisini görebildin mi

14. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    hayır ben bunu kullanmadım vaporize kullandım..ama tek başına sesamin in etkisini hissedemezsinki zaten..sonuçta balık yağı keten tohumu yağı gibi bir yağ..Ancak bb forumlarında hemen her stack de sesamin var..Ve scvation sesamin hakkındada olumlu yorumlar var..
    Benim yağ yakmak için kullandığım en etkili kombine lean extreme-vaporize(sesamin)-scorch du..Şimdiye kadar yaptığım bütün kombinelerden çok daha iyi sonuç aldım..plato dönemini aşmamı sağladı..

15. lauda

lauda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar,

lipo 6x veya hot-rox ile karşılaştırıldığında daha farklı bir ürün galiba,özellikle kas kaybı yaşanmıyacak bir ürün gibi anlattığınız kadarıyla.

alt karında eritemediğim bir kısım var ve en son hot rox ilede orayı pek eritemedim. (geçen senelerde mucletech hydrocycut ile yaklaşık 15 kilo belimdede 17 cm verebilmiştim ama çok düzenli diyet ile birlikte)

yorumlarınızdan ürünü denemek istedim.
    Peki gün içinde alımı nasıl ayarlıyorsunuz,sesamin ve mhp xpel ile?

16. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    mhp xpel i diyetin son 10 gününde kullan..zaten 10 gün gidiyor bir kutu..ama sadece sesamin ve mhp xpel yetmez lean extreme almalısın bence..

17. lauda

lauda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Lean extreme almayı düşünüyorum,bunun yanında bahsettiğiniz ürünleri kombine etmeyi düşünmüştüm.

sesamin ile lean extreme aynı anda mı, yoksa gün içinde farklı zamanlarda mı kullanmak gerekiyor?

18. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Aslında başlık sleepy nin başlığı..cevap yazarken rahatsız oluyorum açıkcası..
    Sleepy eğer sakıncası varsa söylersen sevinirim..
    Ürünleri kutusunun üzerinde yazdığı gibi kullanabilirsin

19. Zorro31

Zorro31 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Lean xtreme--sabah kalktığında 1 adet sonra 4 saate bir 1 adet toplam 4 tane

Sesamin----- Ana öğünlerle birlikte 1er tane yani toplamda 3 tane

Directionlarında böyle yazıyor

20. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Mitotropin ve Lean Extreme kombine güzel olur ama fiyatlar çok ya hangisine para yetişireceğimizi şaşırdım doğrusu whey bile alamaz olduk sonunda :).. Sonuçta bir taane fat burner alıcam hangisini alsam berbes ?

Sayfayı Paylaş