Driven Sport CRAZE

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve mehmetanil tarafından 29 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

73,3%
  2. Orta karar

6,7%
  3. Başarısız

20,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL

Ürünü türkiyede bulmak oldukca zor ancak heryerde çok övülen bir ürün.Sınıfındaki diğer benzer ürünler gibi servislerinde yüksek gramaj , karbonhidrat ve kalori içermiyor. Odaklanma , yoğunlaşma, güç ,enerji ve pump(pompa) katkısı olduğunu belirten ürünün iki aroması mevcut.Bu aramolar Berry Lemonade ve Candy Grape (berry lemonade nin kullanıcılar tarafından daha çok beğenildiğini belirtelim.)

Ürünün servis gramajı az olduğu için 45 servislik kutusu 238.5 gram gelmektedir. Performans arttıcı bu ürünü antrenmandan 30-45 dakika kadar önce 250ml soğuk su ile 1 servis kadar alınması önerilir. 24 saatlik süre içerisinde 2 servis doz aşılmamalıdır ve uykusuzluğu önlemek için uykudan en az 6 saat önce ürün alımı kesilmelidir.

Kullanma fırsatım olmadı aldığım yer ürünü temin edemediklerini söyleyerek paramı iade ettiler yeniden almayı düşünüyorum ürünü kullandıkça tecrübelerimide aktarırım. Ürünü kullanan arkadaşlarda bu başlık altında sonuçları paylaşırlarsa sevinirim.

diez bunu beğendi.
  2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    ilk kullandıgım performans ürünü
    bende forumdaki kullanan arkadaşların iyi yorumları üzerine aldım

Tat-karışma-etki olarak çok temiz 8/10 puanı var
    özellikle odaklanma konusunda harikaydı bende ki etkiler,son 10 servise kadar tek servis kullandım sonraki 10 serviste 2 şer 2 şer gittim ama son hafta hiç hissetmedim etkileri neredeyse,normal zaten sanırım bu durum

Neurocore
    Jack3d
    shotgun

değişiklik olsun diye bunları aldım şimdilik

khephnes bunu beğendi.
  3. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    benımde elıme yarın öglen ulasacak ınsallah deneyecegım assault kullanıyordum 20 gun kadar gıttı kutu bana 1 servıs kullanıyordum. ama etkısını cokta göremedım yanı 2 gun bos gecırdım nox ı bakalım bu urunden cok buyuk beklentılerım var ınsallah karsılar sız nereden temın ettınız urunu ıkıncısı aroma olarak ne kullandınız?

4. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    arkadaşlar urun elıme bu gun gectı kucuk bır kutusu var zaten gramajı az. ben tek secenek oldugu ıcın Candy Grape aroması almıstım. urunu kargoıdan aldım heyecanla eve geldım actım once malum kokladım ve o kokuyu aldıgım onda aha dedım yandık :( bır tutam elımı ısletıp oarmagımda azıma surdum oda ne omrumde gördugum en ıgrenc tat :( 1 servısı 175 ml su ıle ıctım ıcer ıcmez kustum :( bıraz beklkedıkten sonra 1 servıs daha aldım ustune hemen azıma bal surdum bır parca son anda kusmaktan kurtuldum urunun özellıklerıne gelelım bence assaultdan daha ıyı daha once onu kullandıgım ıcın kıyaslıyorum . hıc kasıntı olmadı ancak bır tıtreme geldı ıcıme termojenıklerdekı gıbı bu gun sırt calısmama ragmen kollardakı damarlar ıyıce cıkmaya basladı urun sankı bıraz guzel gıbı ancak 1 gunden pek bırsey anlasılmıyor. urunu kullanıyorum aralıklarla sızlerebılgı verırım ancak sakın ha sakın Candy Grape aroması almayın yanı hıc kullanmayın daha ıyı ıcerım basa gelen cekılır demeyın ıcılmıyor :(

5. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    sanırım her ürünün grape aroması iğrenç. bendede bulletproof var grape aromalı mürekkep içiyor gibiyim

6. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    ha sen cok yasa tadı tam tarıf ettın murekkep gıbı zaten urunun dusa dagılısada bır ıgrenc yanı madem bu kadar kötu neden yapıyorsunuz be kardesın :(

7. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    ciddi olamazsın,hayatımda içtiğim en güzel tada sahip grape aroması :)
    hakikaten renkler zevkler olayı nasıl bu kadar farklı olabiliyor insan şaşırıyor valla,ürünü ayrıca soğuk suyla içmeni tavsiye ederim,ve shake ile değil kaşık ile karıştırıp iç,en azından köpüklerde mideni bulandırmasın bari ne diyim :) ayrıca bu ürün kaşıntı yapmaz çünkü o kaşıntı yapan arkadaş yok bunun içinde

Son düzenleme: 1 Kasım 2012
  8. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    zaten tüm ürünler soğuk su ile kullanıyorum ancak cıdden kokusu bıle benı kusturabılecek derecede acaba benımkının sahte olma sansı varmı ya :( cunkı cıdden bunu sevebılecek bır ınsan yoktur yanı dunyada :(

9. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    sahte olma imkanı yoktur rahat olsun için,tadıda bildiği üzüm suyu gibi değişik bi aroması var sadece,içerken bana meyveli sakız tadı gibi geliyordu :)

10. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    ufak ufak alısmaya calısıyorum simdilik burnu kapatarak içiyorum:D hiç tad almadan dıkerek ıcıyorum bıter bıtmez agızıma tadı gelmeden 1 su bardagı normal suyu dıkınce ıcılır hale geldı :) urun aroması dısında bence guzel yanı %12 yaglı kollarda bıle cok saglam bır damar cıkardı sag kolumda omuzdan baslıyor bılege kadar ve kalın bellı bır damar ancak bıceps antrenmanlarında cok belırgın dıger bölgelerde daha kısa ve daha küçük :p bakalım söle bır 10 15 gun gecsın esas etkıyı alayacagız. hafta hafta gozlemlerımı baslık altına yazarım.
    moothy bu arada sen neler yasadın craze maceranla daha acık yaz bıze :p

11. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    benim odaklanmam kusursuzdu bu ürünü kullanırken,salonda ki ağırlıkları alıp ısırasım geliyordu :) gözüm agırlıklar dışında birşey görmez oldu,zaten sıfır yorulma yaşattı bana ürün
    dediğin gibi damarlama olayıda iyi,güç artışı fazla olmasada iyi,pump yeterli
    :) ürünün boş mideye içilmesi şart oglu şart yani,3 saat önceden bırakıyordum ben yemeği,bende çok farketti bu olay,biraz olsun midemde sindirim varsa çok az etkiliyordu o gün ürün beni

12. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    ben yenı aldım buyk ıhtımalle mide felc bu pre postta ultımate iso mass 2 side leş tatlar :D

13. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    hangı aromayı aldın :D candy grape aldıysan dırek murekkep :D bendekıde ondan :p

serkankull bunu beğendi.
  14. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Urun California da mahkemelik, davacilar urunun iceriginde amphetamine oldugunu iddia ediyor. Ayrica urunun iceriginin dietary olmamasi nedeniyle dietary supplement olarak da satilamaycagini vurgulamislar. Cunku urun acikca goruldugu uzere over-stimulated dedigimiz bir icerige sahip. Bu nedenlerden dolayi raflarda fazla uzun sure kalmayacak gibi gorunuyor.

15. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    bu şekilde bir bilgiye rastlamamıstım kaynak gösterme sansınız varmı acaba . çünki çok ciddi bir itham bu .

16. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Son mesajınızdan bu zamana kadar 20 güne yakın süre geçmiş. Kaynak belirtme konusunda hala sizden bir açıklama bekliyoruz. Ürünün kullanıcıları forumda mevcut başta ben olmak üzere.

Daha aydınlatıcı ve kaynak sunarak bu bilginizi desteklerseniz başta ben olmak üzere tüm forumdaki kullanıcılar hem doğru ve kesin bilgi edinirler hemde ürünü kullanıp kullanmama konusunda tereddüt yaşamazlar.

Saygılarımla...

1 kişi bunu beğeniyor.
  17. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
  18. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Dosyayı inceleyeceğim. Dikkatiniz ve ilginiz için teşekkürler.

19. capish

capish Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Tercüman
    Yer:
    Istanbul
    Bu ürünü Türkiye'den temin etmek mümkün mü?

20. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bu tarz ürünler çok etkilemezdi beni. 1 ölçekte hiçbişey hissetmiyordum. 1.5 ölçekte sadece 5 10dk lık bi pump etkisi hissediyodum.

Ürünü 2 ölçeğe çıkardığım gün öğlen almama rağmen akşama kadar inanılmaz bir pump etkisi sürdü.

Açıkçası pek beğendiğimi söyleyemicem. Bütün gün kafam güzel gibiydi. Güzel bi pump yaşayamadım.

Sayfayı Paylaş