Download hızımın düşmesi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ec0 tarafından 28 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    benim internet paketi 1mb lik ttnet ama indirme hızım fileserveli linklerden indirmeme rahmen fileserve premium olmasına rağmen üstüne jdownloader yükledim 7 kb den 18 kb kadar çıktı interneti aldım alası böyle 3 kere format attırdım pc ye her hafta virüs taraması yapıyorum geçen hafta yeni geldi formattan gene aynı arıyorum ttnete bilgisayarınızdadır diyorlar geçiyolar her seferinde aynı virüste yok pc de hadi virüs olsa bu kadarda düşmezki download hızı ttnet hizmetinden memnun değilim ben arıyorum hep aynı şeyi söylüyolar ttnet gidiyorum virüs filan vardır diyor tamir ettirin düzelir diyolar ama kaçıncıya tamire götürdüm sağlamken götürdüm birşeyi yokken aynı bu download hızı nasılsınız artırabilirim premium filan aldım 15-18 kb değişiyor 1 film indirmek 1 gün filan alıyor nerdeyse

esra_ bunu beğendi.
  2. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    TT neti gerçekten azarlamak gerekiyor.Benmde bir ara adsl lambam yanıp sönüyordu.Taahütde yeni bitmişti.Aradım kapat interneti istemiyorum kapat zorlamı dedim.Sonra 30 dk sonra hem adsl ışığım sabitlendi hem de sorununuz çözüldü mü diye aradılar.Bende çözüldü ancak bu indirme hızı çok düşük dedim. 200 kb ydi ilk başta 430 kb yaptılar.Hatta ilk 15 gb 550 kb felan.Daha da yükseltin dedim hattınız kaldırmaz dedi.Yükseltin dedim.Gerçekten de kaldırmadı sürekli internet koptu.

Yani bence ara kapattırıyorum ben internetimi diye bağır çağır ilgilenirler.

3. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın öyle yapıyım yarın kaç aydır böyle hep aynı şeyi söylüyolar bide acaba ülkemizdeki diğer internet paketleride böylemi arkadaşım almanyada sınırsız internet 15 tl dedi en iyisi ama bilemem doğru mu yanlış mı bana demesi 800 mb lik bir filmi 16 saat yakın bir sürede indiriyorum premiumda var düşünün ben o zaman kadar normalde doldurmuştum filmleri ama hız aşırı düşük

4. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    zaytung haberlerine güvenirim ben :D orda yazdığına göre [SIZE=-1]"Türkiye bağlantılı internet sitelerindeki yavaşlamayı inceleyen Türk Telekom'un ilk değerlendirme raporu akılları karıştırdı: "Yeni fiberler oturuyor, zamanla açma yapacak..." açıklamasında bulunmuş :)
    [/SIZE]

Tank Jr. bunu beğendi.
  5. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    200 mb lik dosyayı premium üyelikle 2.5 saatte indiriyorum film indiriyorum partlar halinde hepsinin tamamlanma süresi 2.5 saat ama tek tek indirsem 1 günde filan anca iner heralde peki o fiber filan ne zaman olacak ben interneti aldığımdan beri sorun yaşıyorum şimdi müşteri hizmetlerini aradım ödenmemiş faturanız var diyor havale ile ödemek için 1 kredi kartıyla ödemek için 2 ye basın diyor oysaki borcumuz yok hep vaktinde ödeniyor hatta sonuncuyu ben yatırdım borcumuz yok her ay düzenli yatıyor ama verilen paranın hakkını alamadım ttnetten bugün aradım müşteri hizmetlerini böyle diyor bekledim başka bişey demedi kapattım ama bugün birazcık artış olmuş max nadiren 30 kb çıkıyor en az 21 kb 1mb internet paketi var 5 te 1 i kadar hızı kullanıyorum download programı ve premium olmasına rağmen onları kaldırdım öyle denedim demin 4-5 kb değişiyor aşırı düşüyor premiumsuz giriş yapıpta denedim max 4 kb oluyor

Sayfayı Paylaş