dovus sporlariyla yag yakmak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Hayalet- tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Hayalet-

Hayalet- Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    2
    mumkunmudur?

6 ay fitness yaptim hocamiz 4 dk yuruyup 2.5 dk kosmak uzere 30 dk lik cardio yaptiriyordu aksi taktirde hem cardio hem kas gelisimi olmaz diye..

fitnessa baslamadan once 68 kiloydum suan 75

protein tozuda kullandim hocam kas almissindir dedi ama vucudumda guclenme olsada kas pek gelismedi.

bir ara gobegi neredeyse sifirlamama ragmen suan ilk basladigimdan cok daha beter.resmen top gibi yuvarlak bir gobegim var hernasilsa.

mma ya baslamayi dusunuyorum.bir kac arkadasim cok asiri agir antremanlari oldugunu ve haftada 2-3 gun bile gitsem vucudumda en ufak bi yag kalmayacagini soylediler.

siz ne diyorsunuz?

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    :D mma dedin güldüm :D mma öğrenmek için gitmediğin için bir sıkıntı yok fakat mma için önceden bir dövüş dalında iyi olman gerekir. paran varsa crossfit yapabilirsin hangi ildesin bilmiyorum gerçi. mma için antrenman crossfittir ama türkiye de onu öğreten birkaç kişi var ve baya tuzlu.
    box ve kick box antrenmanlarında ( sağlam bi hocaya rastlarsan ) çok iyi istasyon şeklinde çalıştırıyorlar kondüsyon için bu arada da yağları eritebilirsin

Hayalet- bunu beğendi.
  3. Hayalet-

Hayalet- Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    2
    hocam antalyadayim burda mma calistiran tek bi kisi var bilen bilir.

ve bana hicde onda bunda iyi olman gerek denmedi.adamlar direk 0 dan ogretiyor zaten.ilk bi iki hafta kadar havaya yumruk salliyosun sen dusun...yani deselerdi su dalda iyi ol oyle gel eyvallah.

bir sorum daha olacak sen yetkili bi abiye benziyon,

bu dovus salonlarinda isler nasil yuruyor hocam?yani bu adamin kendi salonu degil surekli 2-3 semtte fitness salonlarinin dovus icin ayrilan bolumlerinde kurs veriyor.onun icin bi vardiya tarzi bisey yok.

ee nasil olacak peki?mesela 6 aydir bu kursa gelenle ben,ayni anda kurs goruyor olacaz?kayit siniri falanda yok su tarihe kadar kaydol baslicaz diye?

yani ya baska antranorlerde olacak (yok) ya bu adam herkese ayni anda farkli seyle ogretmeye calisacak (imkansiz) yada surekli ayni seyleri gosterecek,aylarca tek bisey ustunde calisip bi b.k ogrenmiceksin (imkansiz)

ee nasil oluyor bu is?ben simdi 6 ay giden adamla ayni salonda ayni anda kurs gorucem?

4. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    baska yardimcisi yoksa cok zor olucak senin icin ve ileri duzeyler icin :)
    Ben ikinci spor olarak aikido yaptim ve orda da ilk baslarda boyle bir durum olmustu ve buyuk bi sorun olmustu daha sonra kemik kadro ile devam ettigimiz icin sikinti olmadi daha sonra kali ye gittim mma' e cok benziyor orda da boyle durum vardi allahtan az kisiydik sonra box ta da kalabaliktik fakat 4 5 hocamiz oluyordu ve 4 tanesi turkiye sampiyonu birisi fb nin antrenoruydu gayet iyiydi.
    Kisacasi baska antrenor olmazsa ve hoca bu isi severek yapmazsa disiplinsiz ve para icin yapiyorsa bisey ogrenemezsin
    ama Yag yakabilirsin belki

5. AlperTR01

AlperTR01 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Degerli kardeşim bende fitnesse baslamadan once 1 yıl kadar muay thai mma kickbox yaptım . Saygıdeğer hocamiz ALPARSLAN GULBAY hocaliginda . Kesinlikle bu spor cok efor sarfettiriyor . Haftada 3 gün gitsen 2 saatten gerçekten iyi yag yakarsin ayrica tekniginde gelişir . Ama sigara kullaniyorsan vücudu cok zorlarsin

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayalet- bunu beğendi.
  6. Hayalet-

Hayalet- Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    2
    peki tesekkurler.
    bu soruyu kayit yaptirmaya gidincede sorucam cuma gunu.

belki merak eden olur diye burayada yazabilirim cevabini.

7. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş