Dostlar Biriniz Yardım Edin Lütfen Olmuyor:(

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve deadlyff tarafından 22 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. deadlyff

deadlyff Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kol, omuz, göğüs ve karın kaslarımı geliştirmek istiyorum.Özellikle kol kaslarımı geliştirmek istiyorum. Fakat kilom yeterli mi bilmiyorum.15 yaşındayım boyum 1.85 kilom 70 fakat zayıf gösteriyorum ve kolumu sıkınca az kas gözüküyor et bile yok sanırım :(. Kuvvetlenmek istiyorum fakat bu kiloyla o cılız kollarım ( gerçekten cılız ve ince gözüküyor et bile yok sanıyorum :() kas yapar mı ya da biraz şekillenir mi? 6 kglik 2 dumbellım var daha önce 3 kiloyla çalışmıştım neden bıraktım bilmiyorum ramazan girmişti ve erimişti kaslarım lütfen yardım arkadaşlar nasıl bir program uygulamalıyım kaç ayda belirginleşir ve kas yapacak yağ protein var mıdır? teşekkürler yorumlarınız için pazartesi: göğüs, ön kol salı:dinlenme çarşamba:eek:muz, arka kol (triceps) perşembe:karın kası cuma:göğüs, ön kol(biceps) cumartesi:karın pazar omuz, arkakol(triceps) sitede bulunan 2 dumbbell ile evde çalışma programlarında ki hareketleri yani göğüs 4 hareket kol 3 hareket omuz 4 hareket vb. 8x5 yapmayı düşünüyorum ya da 10x5 az mı olur? ve 5 ayda kaç cm biceps gelişir ve 8 ayda kaç cm biceps geliştirebilirim? beslenmeme çok dikkat edemiyorum :( yeterli proteini alıyor muyumdur bilmiyorum.. Lütfen yardım.. ya sadece şekilli olsun istiyorum kollarım ve belim ince fln hadi arkadaşlar sağolun şimdiden.

Sayfayı Paylaş