Dopingsiz Vücut gelistirme

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve schwarzenegger tarafından 23 Ağustos 2004 başlatılmıştır.

1. schwarzenegger

schwarzenegger Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar doping almadan hicbir ilac kullanmadan vucut gelistirmeyi deniycem kendimi denek olarak kullanacam bakalım nasıl bir sonuc cıkacak uzun vadede ;)

2. Ramses

Ramses Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çanakkale
    O zaman beslenmene müthiş dikkat etmelisin,öğün atlamamalısın.Profesyonelce bir diyetin olmalı yani

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Yanina protein tozu, kg basi en az 2 gr protein günde bunu unutma, 6-7 ögün olsun, buraya istersen update yap.

4. IRON MAN

IRON MAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    FENERBAHCE-ISTANBUL - TURKİYE
    kanka Dopingsiz vucut gelişir ama çok yavaş olur. Yanlış anlama ben kendim için söylüyorum ama ben ilaçsız çalışmam çünkü insan yavaş geliştikçe deli oluyor valla. Türkiye de de bo sporun değeri yok kimse için. Geçen sene ki yıl dereceye giren sporculara harç parası 150 milyon lira vermişler çok komik para valla bu haftasonu ki yarış malatyada uçak olarak sadece türk hava yolları oraya uçuyomul gidiş fiyatı 129 milyon lira ve hiçbir şekilde indirimde yokmuş. uçakla gidip dönenler sokakta yatarlar herhalde :) . Acil sponsor bulmam lazım da nerdeeeeee ......

5. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Tabii yavas gelisir ilacsiz, sana hak veriyorum, yanliz bu arkadas ilacsiz yapiyim demis ozaman ona göre cevap verdim :) saol kanka,

Walla senin dedigine gülüyümmü alayimmi bilmiyorum, sasirip kaliyorum bu kadar ilgisizlik olmaz.

6. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    adam türkiye şampiyonu olmuş verdikleri paraya bak bayram harçlığı gibi ayıptır yaa sonra diyorlarki olimpiyatlarda madalya alamıyoruz .sen önce sporcuna sahip çık bak ne mr.olimpialar çıkıyor :badgrin:

7. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Walla cok haklisin zaten bizim türkiyede futboldan baska spora önem vermiyorlar! tabii Olimpiyatlarda hüsran olur!

8. Guest

Guest Guest

Dopingsiz vücut geliştirme olur mu? Oluyor ama biraz zor oluyor. 29 yaşındayım yaklaşık 4yıldır aralıksız bu sporu yapıyorum. Doping kullanan bir çok sporcu arkadaşım var daha doğrusu kullanmayan tek ben kaldım. Bu arkadaşlarla farkın ne derseniz şöyle söyleyebilirim. mesela benc press de son basabildiğim ağırlık 90kğ(8 tekrar) bu arada 74 kğ ağırlıgındayım boyum 1,72 ... Benden sonra bu spora başlamış ve çok kötü bir alt yapıya sahip bi sporcu arkadaşım bu ilaçların etkisiyle çok rahat 120-150kğ arasında ağırlığı basabiliyor.. Daha doğrusu tanıdığım bir çok müsabık sporcu bu ilaçları kullanıyor. Bu doğru karşılanabilir belki çünkü bu arkadaşlar bu sporu profosyönel olarak yapıyorlar.. Yalnız fit bir yapıya sahip olmak isteyen bence kullanmamalı diyorum... ama bazen insan sınırlarını zorlamak istiyor... neyse umarım bende yanlış yollara sapmam... herkese başarılar.

9. balon

balon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    balon

arkadaşım bir kullanıcı vardı kendisini tanıyorum hani askere gitmişte
    46 cm kol varmışta falan filan ya kandırmasın kendini hani balon diye üye oldum o yüzden manisalı arkadaşa tavsiyen balon gibi olmuşsun ama bir iğne yetiyor

10. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Balon ben tam anlamadim ne demek istedigini ? biraz detayli yazabilirmisin ?

11. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Balon fesatlik cok kötü birsey, neden cekemiyorsun ?

12. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    ha bu arada yanlış bilgi vermeyeyim.. steroid almadanda tabiki bu kiloya cikarsin ama bunun için gerekli 3 şey..
    1- Çok çok yemek 5-6 ögün günde ciddi bir diet ve hiç bırakmadan senelerce
    2- Kesinlikle disiplini bozmadan
    3- Aldıgın besinlerin yanında ek besinler tozlar haplar alarak
    ama tabiki vücut bir yerde duracak yeter diyecektir. Yani kısaca herkesin 50 kolu olamaz yada herkes arnold kadar kas kütlesine sahip olamaz.
    Bu limiti belirleyen insanın KEMİK YAPISI, METABOLİZMASI ve KAS YAPISIDIR.
    Eğer sen bu limite geldigini hissedersen işte o zaman steroidler devreye girer.
    Ama bunu almadan öçncede iyi bi düşünmek gerekir. 8 ayda yapacagin vücudu 2 ayda yaparsın ama 8 ayda yaptıgın vücut kadar kalıcı, saglıklı ve dinç olmaz. Yani bıraktıgın bi kaç ay içinde normalde 4 kilo veriyorsan 10 kilo verirsin...

13. Guest

Guest Guest

belkıode cekememesının nedenı tum eczaneler tarafından tanınmasına ragmen 2-3 yıldır bu sporda oldugu yerde saymasından ılerı gelıyordur.gunumuzde bu turde spor salonlarında mutlaka bırkac ornek bulunuyor.ana mısyonları yapıcılık degıl yıkıcılık.madem olmuyor bırak gıt,neden çamur sıcratıyorsun degılmı.her zaman soylerım,vucut gelıssede kısılık,karakter bazen oldugu yerde sayıyor.

14. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    haklisin neden zamanini harciyorsun :oops: sen kendisimisin yoksa ? yani askerde diye bahsediyorya ? ve neden üye olmuyorsun ;)

15. Guest

Guest Guest

zaten uyeyım ama mesaja rastlayınca sıcaklıgı kaybetmeden yazmak ıstedım.-guardbody-sagol ;)

16. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Guardbody, Yani balon senmisin ? :D Nerelerdesin hic gözükmiyon sitede ?

17. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.916
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    arkadaşlar bu balon olayını ben pek anlayamadım biraz açık konuşurmusunuz lütfen

18. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Saydam kardes sana yardimci olayim..

Guardbody sunu yazmisti bir Konuda :

askerden once 94 kıloydum ve kollar 46cm. gelıyordu.hazıranda askerlık bıttı ve dondugumde 39 cm. kollarla spora donus yaptım.3 aydır antrenman yapıyorum ve şu anda 43 cm. ayrıca kılomda 82.amacım en ...

Bir yeni üye cikti kullanici ismi balon:

Ve ilk mesaji su idi:

arkadaşım bir kullanıcı vardı kendisini tanıyorum hani askere gitmişte
    46 cm kol varmışta falan filan ya kandırmasın kendini hani balon diye üye oldum o yüzden manisalı arkadaşa tavsiyen balon gibi olmuşsun ama bir iğne yetiyor

Simdi anlayabildinmi :p

19. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    malesef uzun bır tatıl surecınden sonra ortaya cıkabıldım ama mesajı gorunce savunmaya gecmemek kabullenmek sayılırdı.benım savunmamda 3 ay ıcerısınde 39cm.den 44cm.e cıkarmak balonluksa evet balonum oldu.ayrıca 2-3 yıl calısıpta oldugu yerde sayan bırınınde burada benı elestırmeye hakkı oldugunu sanmıyorum.kedı ulasamadıgı cıgere mundar dermıs.her salonda bu tur çamur tıpler mevcut.

20. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.916
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    guardboy çok çabuk gelişmişsin helal olsun valla yanlış anlama merak ettim hiç kür aldın mı?

Sayfayı Paylaş