Doping Testini Nerede Yaptırabilirim ?

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve unet.mc tarafından 31 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. unet.mc

unet.mc Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Selamlar acaba doping testini nerede yaptırabilirim bilenler lütfen yardımcı olabilir mi ?

şuanda bir küre gidiyorum ve bittiğinde 1. ayda olacağım 4 veya 5. ayda maçım olabilir teste girebilirim ...

yakalanmamak için maç öncesinde bir teste girip temiz çıkarsam sonra müsabakaya gireceğim . acaba bilen birisi varmıdır nasıl yaparız ?

2. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.632
    Ödül Puanları:
    123
    Detection time'lari gugilla.

http://www.steroid.com/steroid_detection_times.php#

Yalniz bu is buradan olmaz yahu. Hakkaten olimpiyatlarda neden patladigimizin ya da basari saglayamiyor olusumuzun kaniti niteliginde bir baslik bu. Milli sporcularimiz ya doping yapmiyor ya da yapanlar bilgisizlikten testlerde patliyor. Hocalarin neden yardimci olmuyor? Onlarin cozmesi lazim bu isi. Buradan bilgi almaya calismak gercekten saglikli degil. Milli sporcular da gelip forumlardan medet umuyorsa vay halimize.

maietnigri ve unet.mc bunu beğendi.
  3. Ltltlt

Ltltlt Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Oha sustanon 3 ay diyor. Ben 2 hafta once 1 tane vuruldum bir boka yaramadi sadece fsh lh i dusurup prolaktini artirdi. Gercekten bu testolar nereye gitti vucut direk atti mi anlamadim :D

unet.mc bunu beğendi.
  4. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.377
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Guzel kardesim, zaten kurler 3 ay -4 ay yapilir, bunun neresi oha? Senin durumun icin verilen sustanon ile ilgili yazdik, daha guncel HRT tedavileri takibi yapan bir endokrinolog ile gorus.

Tum ilaclarin vucuttan atilmasi farkli zaman diliminde, google yoluyla ulasabilirsin ancak antreonorunle gorus bunu.

unet.mc bunu beğendi.
  5. Ltltlt

Ltltlt Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Sunu anlamiyorum sustanon vurulunca kanda testosteron duzeyi artmiyor mu ? Kan testip yaptirdim hic artmamis bunu anlamadim. Ben neden kaslarim gelismedi demedimki

6. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.377
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Kanda testosteron duzeyi artar tabi ki, ancak her ilacin yarilanma suresi ve kandan cikis sureleri var. 1 ignde oldun diye surekli yuksek testosteronun olacak diye bir durum soz konusu degil. Iste o yuden mesela 3 ay boyunca haftada 2 kere vuruyoruz senin o vurdugundan surekli yuksek testosterone seviyesine sahip olmak icin.

unet.mc bunu beğendi.
  7. Ltltlt

Ltltlt Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Abi ben kan testini 1 hafta sonradan yapmistim ve HIC artmamis gozukuyodu. Ve hic enerjik hissetmedim hep testosu dusuk halsiz hissettim. Yani hic etkisi olmamasina sasirdim bu yuzden

8. unet.mc

unet.mc Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    çok haklısın ama malesef o kadar korku varki antrenörler arasında ve rekabet ... doping kullanmak zaten çok zor kullandığını söylemek zor birde kullandıktan sonra yakalanmamayı hiç bulamazsın malesef . ben türkiyenin en büyük üniversitelerinden birinde spor akademisi son sınıf öğrencisiyim 4 yıldır araştırıyorum ve daha ele gelir birşey bulamadım siz düşünün ...
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Eylül 2015 ---
    ayrıca ek birşey söyleyim ben yakın zamanda yurt dışında müsabakadaydım . Belaruslu ve ukraynalı sporcularla konuşma fırsatımız oldu birkaç yıldır sürekli müsabakalardan tanıdığım beraber yemek yiyip vakit geçirdiğim kişilerdi aynı kategoride olmadığımızdan biraz rahatlardı , bu konulardan konuştuk azda olsa ilk başta şaşırdılar çekindiler konuşmaya sonrasında anaboliclerden konuştuk ( bir müsabakayı izlerken sporcuların performansı hakkında konuşuyorduk ilaçlı fln gibi ) adamlar anabolikler 90larda kalmadımı ? dedi(ağzından kaçırdı)yani bizim şimdi yapmaya çalıştığımızı adamlar unutmuş sanırım onların kullandıklarınıda biz 20-25 yıl sonra duyarız ... malesef yurt dışında staj yapmış bu konularla ilgili kimsemiz yok varsada devlet desteği sporcuya yönelik değil yakalamya yönelik olduğu için sır gibi saklıyorlar durum bundan ibaret ...

Son düzenleme: 1 Eylül 2015
    Sonsuzadogru bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş