Doping Seminerinde Fiyasko!

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve Despo tarafından 17 Ocak 2006 başlatılmıştır.

 1. Despo
  Offline

  Despo ADMIN Yönetici Admin

  Katılım:
  30 Mart 2004
  Mesajlar:
  7.966
  Beğenileri:
  6.095
  Ödül Puanları:
  123
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Serbest
  Yer:
  Danimarka
  Biraz gec olsada yayinlayayim dedim.

  Doping seminerinde fiyasko !..

  Doping nedeniyle faaliyetleri askıya alınan Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu'nun, Ankara'da düzenlediği ''Dopingle mücadele'' semineri, katılımın olmaması nedeniyle tam bir fiyaskoya dönüştü.
  23 Aralık 2005, 12:13

  Ulus semtindeki, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Salonu'nda, 17 Aralık Cumartesi günü yapılması düşünülen seminer için federasyona bağlı kulüp, sporcu, hakem ve antrenörlere davet yazısı gönderilmesine karşın hiç kimse ilgi göstermedi.

  Seminer saat 13.30'da başlaması gerekirken, hiçbir davetlinin gelmemesi nedeniyle saat 15.00'e kadar beklendi. Bu süre içinde de katılan olmayınca, seminerde yer alan yönetim kurulu üyesi İlhami Nalbantoğlu, "Seminer yapılmıştır" diyerek tutanak tuttu ve belgeyi federasyona gönderdi.

  Yönetim kurulu üyesinin kaleme aldığı tutanakta şöyle denildi:
  "Dopingle mücadelede yapılması gereken hususlar ve alınması gereken tedbirlerle ilgili olarak görüş alışverişinde bulunulmuştur. Bu görüşler doğrultusunda 2006 yılında federasyon tarafından yapılacak dopingle mücadele programı ele alınmış, ileride belirlenecek olan tarihte bütçe imkanları dahilinde yapılması planlanmıştır."

  Seminerde yer alan federasyon il temsilcisi Ogün Sönmez ise katılım olmadığı yönündeki tutanağını Gençlik ve Spor Ankara İl Müdürlüğü'ne resmi olarak ulaştırdı.

  Tutanakta, şunlar kaydedildi:
  "Vucüt Geliştirme ve Fitness Federasyonu'nun, 14.11.2005 tarih ve 1399 sayılı yazılarına istinaden, 17.12.2005 tarihinde Ankara'da, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Eğitim Salonu'nda ilimiz bazında dopingle mücadele semineri düzenlenmesi planlanmıştı. Ancak anılan günde hiçbir katılım olmadığından seminer yapılamamıştır. Bu nedenle iş bu tutanak tarafımızdan imza altına alınmıştır."

  Ankara'daki seminerde, Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Başkanı Ahmet Okumuş, Hacettepe Doping Kontrol Merkezi Başkanı Aytekin Temizer, yönetim kurulu üyeleri Ilgaz Sümertaş ve İlhami Nalbantoğlu ile il temsilcisi Ogün Sönmez konuşmacı olarak yer almıştı.
   
 2. FleXoR
  Offline

  FleXoR Özel Üye

  Katılım:
  5 Aralık 2005
  Mesajlar:
  7.083
  Beğenileri:
  10.235
  Ödül Puanları:
  123
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Antrenör - Yazar
  Yer:
  Kırklareli & sivas
 3. edobey
  Offline

  edobey Yeni Üye

  Katılım:
  13 Ocak 2006
  Mesajlar:
  263
  Beğenileri:
  4
  Ödül Puanları:
  28
  Meslek:
  özel sektör
  Yer:
  gebze kocaeli
  fedrasyonda da var neden bir iki manken davet etmemişki ilgi çekmek için :badgrin:
   
 4. zülküf turan
  Offline

  zülküf turan Özel Üye

  Katılım:
  9 Nisan 2006
  Mesajlar:
  122
  Beğenileri:
  126
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  vücut geliştirme kitap yazarı.
  Yer:
  mersin
  doping

  hoçam mersinde yaptık yaklaşık 55 kişi katıldı ben ve ünv dr arkadaşlarle birlikte sılayıt göstersi yaparak doping ve alternatif doping konusunda yaklaşık 2 saat konuşuldu bayağı faydalı oldu.
  ama ankara bayağı proplemli günler geçirdileridüzelir temenim
   

Sayfayı Paylaş