doktorlar ve fibula

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve rampage tarafından 11 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rampage

rampage Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    tartışmak istediğim nokta fibula ve doktorlar ne işe yarar.niye fibulayı doktarlar önemsemez.
    Salonda sparring yaparken başka birisiyle sparring yapan dengesiz bi arkadaş benim sağ dizim dış kısmına düştü.bende olaydan 2,3 saat sonra bi doktara gittim incilme dedi.aralıklarla buz koy dedi .sonra biraz paranoya yaptıktan sonra başka doktora gittim ve(3günsonra) röntgen istedim.stress kırışı çıktı.oda ağrı kesici verdi.bugün itabiriyle 10 gün oldu manevralarımda çok sorun yaşıyorum ağrıdan ziyede acı oluyor.fibulla hakkında herhangi bir geçmiş olan veya bilgisi olan bana tavsiye versin artık doktorlara dahi güvenmiyorum başından savıyorlar milleti.

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    olayı tane tane anlatman daha dogru olur sımdı olay nedır

senın bacagına bırı dustu ve fıbulanı mı kırmıs

yada bu kırık stress kırıgımıymıs

ıkı farklı seyler

ve doktor tam olarak ne onerdı

3. rampage

rampage Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    sakatlanmadan sonra ilk doktorum elle muayanede incilme dedi.
    3 gün sonra röngen çektiridğimde stress kırığı çıktı.
    buzlu tedavi ve ilaçtan başka bişey vermedi.
    bende netten araştırmalar yaptım.fibulla kemikleri hakkında kim sorun yaşadıysa.doktorların önemsemediğin kesinlikle belirmiş.
    bende, bu konu hakkında yaşayanların veya bilgisi olan arkadaşların neyin ne olduğunu bilmemde yardımcı olamalırını istiyorum.spora devam etmek istyorum.doktorlar operasyon yaptırmak istemselerde,vidamı takacaklar ne yapacaklarsa yaptıracağım.
    niye doktorla konuşmadın da buraya yazıyosan diyorsanız.Şu an yurt dışındayım ve burda sigortam yok .kesin bir görüş edinirsem Türkiye'ye dönmek gerektiğine karar vereceğim.
    saygılar...

Sayfayı Paylaş