doktora gittim ameliyat dedi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve harekir tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. harekir

harekir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    hatay
    arkadaşlar ne zamandır bileğimde bir ağrı vardı kimi zaman artan kimi zamanda hissetmediğim ortalama 5 6 senelik bişey sanırsam ben tv izlerken kafamı bileğime baskı olacak şekilde uzun süre durmamdan kaynaklandığını tahmin ediyorum.el zaman git zaman bundan 2 yıl once yine baya ağrımaya başlamıştı ben sağlık meslek lisesi 2 . sınıf öğrencısıydim ve staj yapacağım hastanenin ortopedisine gittim bana bir film çektirdi ve bunda bişey yok demişti ama ağrıyor dediğimde egeleyip bugeleyip ne yapayım dedi ve bir krem yazdı gonderdi ben bir kaç haftadır ağrılar yine arttı ve özel bir hastaneye perşembe gunu gittiğimde doktor içeriye girer girmez bu kist dedi ve kendindede varmış ama benimki ağrımıyor dedi.sonra mr çektir dedi ve parasını vermeye gittiğimde benden bilin bakalım ne kadar istediler hadi hadi bilin benden tamı tamına 75 tl mr parası istediler ve giriş ücretide 25 tl sadece 1 dakkikalır bir muayene 25 tl 20 dakka adamı felç eden bir mr 75 tl ne güzel değilmi ve doktorun dediği gibi kist çıktı mr da ameliyat hariçi kesin bir çozumu yok dedi dinlendirirsin azalır zorlarsan tekrar ağrı yapar dedi ameliyat yarım saat sürer ve 200 ama sende 100 alırız dedi ne komik değilmi.Yorumlarınız nedir sizce arkadaşlar şu an lise 4 te olduğum için 23 martta ygs sınavım var ve güzel bir beslenme proğramı hazırladım ve sağlam bir vucut yapmayı planlıyordum ki arada bu engel çıktı acaba sınavımdan sonramı ameliyat olayım yoksa hemen olup iyileşmesinimi beklemeliyim bileğimde inanılmaz bir ağrı oluyor size soyle soyleyeyim bir duvardan atlayayım dedim ve o bileğimi 2 dakka oynatamadım. bu arada arkadaşlar ben evden başka bir yerde spor yapma ihtimalim olmadığı için bir dambıl seti alıcam sizce başka şeylere gerek varmı ve gg den almayı planlıyorum benim ziraat atm kartım var direk atm kartıyla alışveriş yapabilirmiyim

2. x10.

x10. Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    mutlaka sınavdan sonra yap ameliyatı

3. harekir

harekir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    hatay
    yorumları bekliyorum arkadaşlar

4. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Ağrı seni rahatsız edici seviyedeyse tabiki de olmalısın . ( ders çalışamassın ) Ama sırf spor içinse bence de sınav sonrasını bekle

5. harekir

harekir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    hatay
    buyuk ihtimal oyle yapacagim tamda guzel bir beslenme programi cikarmistim yag yakarken hacim kazanmak icin su anda sacede yag yakabilrcegim bir diyet listesi duzenleyip kardiyoya baslamaliyim

Sayfayı Paylaş