Doktor tavsiyesi Whey Gainer YARDIM

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve DesameJante tarafından 17 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DesameJante

DesameJante Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelıkle merhaba Forumu 2 aydır okuyorum,ve sonunda üye olmaya karar verdim.:) Benm boy 1.78 kilo 55 oldukça zayıfım malesef.Açıkcası vucutgelistirmeye kilo almak ıcın baslıyorum.Kız arkadasım bıle sıkayetci artık yemek ye falan dio.Doktora gittim.Bagırsaklarımda parazit varmış.ve kilo almam ıcın whey onerdi.Siz neler dusunuyosunuz.Bu kiloyla VG ye yazılabılırmıyım? Lütfen yardımcı olun yaz geldi t-shirt giyemiyorum kollarım bacaklarım cok ince..İştahım falan gayet iyi..

2. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    parazit dökülsün güzelce kilo alırsın. ayrıca mevcut kilonda vgye de başlayabilirsin. whey almakta acele etme. bi süre beslenme ve yen başlayanlar konularını sabit başlıklardan itibaren bol bol okursun, beslenme düzenine ve bilgilerine konsantre olursun. çalışmaya başlayıp 2-3 ay geçtikten sonra da ne zaman en az 3 günlük ayrık programa geçersin, o zaman wheye başlarsın. illa başlaman gerekmez ama daha erken başlama.

hayde hem geçmiş olsun, hem hayırlı olsun.

DesameJante bunu beğendi.
  3. DesameJante

DesameJante Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saol abi.Tavsiyelerini dikkate alcam.Zaten 1 hafta sonra doktora gıdıyorum parazit olayını atlatttıktan sonra VG ye yazılmayı dusunuyorum.

4. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    bu haftayı güzel değerlendir, bolca oku forumdaki başta sabit başlıkları ve diğer konuları. inan buna salona başlamadan ne kadar şey öğrenirsen o kadar iyi.

5. DesameJante

DesameJante Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Genel olarak okudum.bide bende soyle bı sorun war calısıyorum malesef :S SAAT 2 den aksam 12 ye kadar iş yerindeyim.beslenme olayı problem olcak.Maddi olarak sıkıntı olmaz ama zamanım yok abi.Saat gece 1 gıbı uyudugumu dusunursek.NASI bi program yapmalıyım.O konuda yardım ıstıyorum aslında.Yada salonda kac saat gecırılır bunları bılmıyorum pek..

6. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    1.5 saati geçmemeye çalışılır antremanda. giyinmesi, soyunması duşu, ilk zamanlar için 2 saat de. heralde işten önce gideceksin antremana. beslenmeye de zamanla bi şeyler üretilir. mesela sabah 8-9 gibi kahvaltı eder işten önce araya bir de öğle yemeği sıkıştırırsan epey kolaylaşır yeterli beslenmen.

Sayfayı Paylaş