Doğru Bir Yönlendirme Bekliyorum...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SULH tarafından 22 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SULH

SULH Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar...
    Öncelikle böyle bir platform olusturup,bu bilgileri bizimle paylasiyor oldugunuz icin tesekkur ederim...
    Amacım kilo vermek...
    Daha dogrusu onceligim kilo vermek ve sonrasında kas olusturmak...
    Bu yaklaşımla supplement olarak ne tavsiye edersiniz?
    Uygun fiyata Hardline Nutrition Burner 160 Kapsul buldum,sizce almalı mıyım?İşime yarar mı?
    Daha once 18 kilo vermiştim sağlıklı bir şekilde,annemi kaybettiğim dönemden beri cok daha fazlasını aldım,amacım tekrar eski halime dönmekten öte,olmam gereken insana dönüşmek...
    Bu dogrultuda dogru adreste oldugumu tahmin ediyor ve siz,bilen arkadaslardan tavsiye bekliyorum...
    Boyum 1,73 Kilom 103 Yaşım 27
    Sağlıklı halim 71-73 arası gidip geliyordu,yani kilom buydu diyebilirim...66 kilo oldugumda cevremden hos olmayan tepkiler aldım;"hasta gibisin cok zayıflamışsın abi" gibi yaklaşımlar oldu...Hedefim kaslı bir 75 olmak...Merak etmeyin,yolum uzun,cok iyi biliyorum...
    Bu nedenlerle onerilerinizi ve Hardliner Nutrition Burner 160 Kapsul hakkında goruslerinizi bekliyorum...
    Şimdiden teşekkür ederim...

2. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    diyebileceğim pek birşey yok. yola başla ilk önce güzel bir beslenme programı edin kendine. kilon yeterince yerinde. protein ağırlıklı bir diyet listesi edin. tabiki bir diyetisyen gözetimi altında. ilk 1-2 ay katkı kullanma derim kendine bak.. ekmek makarna pilav sana pek yaramaz bnce

3. SULH

SULH Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Amacım zaten şişmek değil ya da birincil hedefim kas olusturmaktan ziyade kilo vermek diyebilirim(Zaten bu kutlede bunu istemekte mantıksız olur) ...İstegim cardio egzersiz sırasında beni daha dinc tutacak,yag yakımını hızlandıracak bir ürün kullanmak...Hardliner Nutrition Burner bu sekilde lanse ediliyor...Benimde kısa sürede gecerli uygun fiyata alma sansım dogdu...Bu dogrultuda ilk olarak bunun dogrulugunu ogrenmek,ona göre bir ürün almak istiyorum...

Son düzenleme: 22 Aralık 2011

Sayfayı Paylaş