Doğru beslendiğimi düşünüyorum ama gerekli yağı yakamıyorum. yardım .

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ccanberk tarafından 5 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ccanberk

ccanberk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar başlıktada gördüğünüz gibi doğru beslendiğimi düşünüyorum ama gerekli yağı bir türlü veremiyorum . öncelikle boy 1.70 kilo 70 ile 68 arası oynuyor . aslında 65 - 66 civarı kilomu düşürebilirsem daha iyi görüneceğimi düşünüyorum . beslenmemi aynen yazıyorum doğrumu değilmi sizde değerlendirin istiyorum teşekkürler :

sabah 08:00 ( 4 yumurta beyaza 1 domates ve salatalık )

arada 1 bardak süt içerim

Saat 13:00 da antremana giderim 1 saat sürer antremandan sonra ufak meyve suyu içerim

saat 14:00 da eve gelip ( 200 gr tavuk göğüs, Pilav, salata malzemesi, birde 4 adet yağsız ufak patates (hazır patateslerden) ) yerim

akşama kadar canım çekerse elma ya da süt tarzı şeyler yer içerim bazen 1 paket eti form yerim

saat 19:00 ( akşam yemeğimi: pilav, salatalık malzemesi, 200gr tavuk göğsü, ya da varsa kırmızı et ya da balık ) yerim . ve bu saatten sonra bir şey yemem bazen nadiren canım çok çekerse yine eti form ya da elma meyve yiyebiliyorum o da nadiren .

Beslenme programım bu arkadaşlar çikolata ekmek ya da yağlı şeyler yemememe rağmen gerekli yağı atamıyorum vucuttan özellikle karın kaslarını hala tam olarak belirginleştiremedim neredeyse 2.5 aydır tatlıyı ağzıma sürmüyorum onun öncesinde 5 aydır bu diyeti yapıyorum ama tatlıya pek önem vermiyordum . yinede 2.5 aydır gözle görülür bir gelişme göremedim . ( şunuda belirteyim tuzu hiç kesmedim pilava çok az tuz atarım abartı değil tabikide pilava tad vermesi için ) . cevaplarınızı bekliyorum teşekkür ederim .. Gerek görünürse anreman programımıda yazabilirim . bu istikrarın emeğini almak istiyorum arkadaşlar o yüzden moralimi bozup olmuyor demek istemiyorum . nerede yanlış yapıyorsam öğrenmek istiyorum teşekkür ediyorum.

2. west67

west67 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Zonguldak
    koşu veya cardio yapıyomusun ? sadece beslenme yeterli olmaz bence olsada kas kaybı olur bu diyetle

3. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    sen öğünlerini sabahtan akşama kadar yediğin şeylerin tam tersi olarak sırala bence gündüz çok az akşam çok fazla kalori alıyorsun

Azi ve Efrahim bunu beğendi.
  4. ccanberk

ccanberk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    koşu yapmıyorum .. artık şöyle bir şey yapıyorum günde 3 öğün yemek yiyordum . bunu 4 e çıkardım dersane olduğu için 5 e çıkaramıyorum . günlük 600 gr tavuk ayrıyetten günlük 3 yumurta beyazı ve 300 gr pilav ve her öğünde bol salata bu gramajları öğüne böldüm şimdilik iyi gidiyor kas kaybı yok

5. declorx

declorx Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    saat 10 da bir öğün daha yap akşam yemeğindeki tavuğun 100 gramını ve pilavı buraya al

antrenmanı 1,5 saate çıkar 30 dakika koş

eti form felan filan bunlar hep hikaye şeyler arkadaş, ondan alacağın karbonhidratın yerine kompleks karbonhidratlı bişeyler yesen daha faydalı, yulaf gibi

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş