Doğru antrenman programını bulamıyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gabade tarafından 10 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gabade

gabade Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Yaklaşık 1 senedir bu sporu yapıyorum fakat sanırım hiç bu kadar çaresiz olmamıştım. Sabahları okul, okuldan çıkar çıkmaz futbol antrenmanım var. Son 2-3 ayda yaklaşık 2-4 kilo arası bir kilo verdim ki ektomorf bir vücuda sahibim. Bu da bende inanılmaz bir moral ve motivasyon düşüklüğüne sebep verdi. 2:45 ve 3:35'de okuldan çıkıyorum; saat 4-4:30 da ise futbol antrenmanım başlıyor. Salondan zaten vazgeçtim fakat en azından evde devam etmek istiyorum. Vücut geliştirmeden vazgeçmek istemiyorum. Fakat öyle ki ne okulda sağlıklı bir yiyecek var ne de okuldan sonra antrenmana gitmeden yiyecek sağlıklı bir şey. Kendi kafama göre vücudu çok yormadan her gün bir uzvu çalıştırma kararı aldım fakat nasıl bir sıralama yapmalı nelere uymalı, okulda vs ne yemeli ve en önemlisi daha başka bir antrenman programı yapma şansım var mı ? Eklemeyi unuttum haftada 3 gün fakat ben yeni başladığım için 4-5 gün antrenman yapıyorum.

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Yemeğini yanında taşımalısın. soğuk olabilir, tatsız olabilir, arkadaşların dalga geçebilir. kilo almak, kas kazanmak istiyorsan böyle :)

hem ektomorfsun, hem futbol oynuyorsun sonrasında ağırlık çalışıyorsun, hem de kilo almak istiyorsun. Çok çok çok yemelisin. Tabiiki kaliteli gıdalar..

aşağıdaki beslenmeyle ilgili yazıya bir göz at.

Genel Beslenme Mantığı (Nasıl Kilo Alırım?) | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

evde dumbel ve vücut ağırlığıyla yapabileceğin antrenmanlar için;

Bodyforumtr kullanım kılavuzu | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Sayfayı Paylaş