dizimde ağrı ve nedeni

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve ataduyan tarafından 27 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ataduyan

ataduyan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    dizimin iç tarafında tek bi noktada son 1.5-2 aydır sızı şeklinde bi ağrı vardı.bu ağrı dizime yük bindiği zaman oluyodu yani merdiven çıkarken tek ayak üstünde dizimi hafif kırdığım zaman falan.en başlarda üşütmedir falan demiştim ama bugün doktara gittim film falan çekildim ve
    doktor;kıkırdaklardaki menisküsler yerine oturuyor boşluklar kapanıyor falan dedi yani geçici bi durummuş ama yinede ağrım olduğunda kullanmam için bi iki ilaç ve merhem yazdı.sanırım büyümeyle alakalı bişey ama yaş 17 ne büyümesi olcaksa:).sanırım bundan sora boyum uzamıycak dr ye sordum boyla alakamlı mı diye verdiği cevap şu onun gibi bişe ama tam değil ama bildiğim kadarıyla boşluklar kapandıktan sonra boy uzamıyor (zaten boyum 183 cm ama bi iki cm daha iyi olur)tabi yinede belli olmaz.bu arada doktor bu ağrıların kiminde3 hafta kiminde 3 ay sürebileceğini söyledi.ayrıca yaptığım bacak antremanlarındanleg extansion ve dambılla eğiliş kalkışıda geçene kadar yapmamı söledi siz nedersiniz bu konuda?
    bilginiz olsun diye sizinlede paylaşmak istedim.acaba aranızda benim gibi bu ağrıları çeken veya çekmiş biri var mı?

Sayfayı Paylaş