diyette makarna / pilav

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mudkicker tarafından 7 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    diyette karbonhidrat için yağsız makarna mı yoksa yağsız pirinç mi kullanıyorsunuz...
    Kepekli prinçte alternatif tabi...
    Daha çok tecrübelerinize dayali yorum yaparsaniz sevinirim.

2. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    biraz bilgi biraz tecrübe sayılır...

tecrübe olarak; spor hocm bir kaç sene önce yarışma için hazırlandığında pirinç lapası yerdi sadece o tür için... ve definisyonu da harikaydı!!! ama tek negatif etkisi; bağırsakları zorlamasıydı o kadar çok pirinç lapası'nın...
    ama onun dışında; esmer-organik bulgur, kepekli pirinç - makarna vb. ben tüketirim, memnumum, hatta istediğim böyle güzel şeyleri yiynce de huzur buluyorum... :) tabi ki definisyon için sadece esmer bulgur yetmiyor... :cry: ama bu tarz için budur!
    saygılar... :)

3. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Bilgisine çok saygı duyduğum bir arkadaşım kepekli prinç ve bazen normal prinç yiyor difinasyonda. Makarnadan kesinlikle uzak dur diyor...
    Geçen gün görkem abiyle konuştum. Oda prinç yeme makarna ye dedi... Şimdi iyi karar vermek lazim.
    Normal prinç insülini artırıyor sanırım. Kepekli prinçte o etki daha az ama makarna konusunda bi fikrim yok....

4. ARWENPOWER

ARWENPOWER Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness ve Aerobic antrenör
    Yer:
    avrupa
    diyette makarna ve pirinç de yiyebilirsin. yersen diyetini zorlarsın yani miden zorlanır. Yoksa az ve devamlı yediğinde bir şey olmaz. En iyisi esmer pirinç ve yulaf ezmesi gibi karbonhidratlı besinler tüketmeli.

Sayfayı Paylaş