Diyette iken Amino whey kullanmak sakıncalı mı ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve lantis44 tarafından 1 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben diyetteyim ve sporda yapıyorum.Elimde multipower amino whey mevcut koşulardan önce ve koşulardan sonra ikişer tablet almak istiyorum.Olan kaslarda gitmesin diye.Sizce yanlış mı düşünüyorum fikriniz nedir yoksa amino kilo aldırır mı ? Ya da ne gibi olumlu ya da olumsuz etkileri olabilir

Ürün

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Protein tozu amino asit gibi ürünleri diyetteyken de bulkdayken de kullanabilirsiniz.
    Diyet'in esas amacı kilo vermek değil vücudumuzdaki yağ oranını azaltmaktır. Yani, zayıflama döneminde spora başlayıp da kilo alsak bile bu bizim yararımıza bir durum olabilir.

3. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Benim 20 kilo fazlalığım var yinede bu söyledikleriniz geçerlimi ?

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Eğer fazlalığınız gerçekten dediğiniz gibi 20 kilo ise, diyetin ilk zamanlarında çok hızlı kilo vereceğiniz için kilonuzun artması olağan değil. Beniz sözüm fazlalık 3-5 kilosu olup kas kütlesi azlığından vücutları kötü duranlar içindi daha çok.
    Amino ve whey gibi ürünler yağlanıp kötü durmanızın yerine kas kütlenizi arttırıp daha düzgün durmanıza yardımcı olacaklarından dolayı kullanmaktan korkmamalısınız. Yalnız, sporcu destek ürünlerin vücut tarafından yeterli düzeyde kullanılabilmesi için en azından 3aylık sürenin geçmesi öngörülüyor. Bu sürenin için 5-6 ay gibi bir zaman olduğunu iddaa edenler de var ancak ne kadar süre sonra kullanacağınız size kalmış.
    Kısacası, sadece yağ yakımına kilitlenip kalmadan vg antrenmanları da yapınki vücudunuzun düzelme süreci hızlanmış olsun.
    Unutmayın ki, kas kütlemiz ne kadar fazla ise o kadar zor yağlanırız kas hücrelerimizin enerji hitiyacından dolayı.

5. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Tamam anladığım yinede antremanlardan önce ikişer tane kullanmak pek sakıncası olmayacaktır.Vucut geliştirme işini yağları yaktıntan sonra yapacağım en azında fazlalık 5-6 kilo kalana kadar VC yapmak istemiyorum.Sonra dediğiniz tavsiyelere uyacağım.

Sayfayı Paylaş