Diyetisyenin Dediği

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Edepsiz48 tarafından 21 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Bundan 2 ay önce doktora gitmiştim diyetisyene o zaman kilom 70 di bel cevresi 90 cm di 2 ay sonra kontrole gel demişti şuan gittim kilo 60 bel 82 yaptıklarımı söyledim işte ekmeği kestim cikolatayı döneri filan diye (verdigi diyette daha önceden günde 8 dilim ekmek vardı ) dedeği şunlar : yaşın daha genç yiyeceksin yeri gelecek dönerini yeri gelecek ekmeğini kesmemezlik yapma düzenli beslen dedi ve cevrem cok abartılı buluyor diyetimi çünkü herşeyi kestim ekmek şeker tuz yağ cips kola denedim eridim ama tam istediğim kadar deyil ve tabi artık yoruldum hiç birşey yememekten yaşıtlarım kola cips yiyor ben haftada 1 kez dondurma alırken bile kara kara düşünüyorum nabıcaz bu göbek işini :S

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Yaşın daha 15 sağlıklı olduğu sürece istediğini yiyebilirsin. Gelişim çağındasın vücudunu besinden mahrum etme

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Üye olalı 2 ay olmamış, 66 tane başlık açmışsın. Çoğu da "nasıl kilo veririm" yazan başlıkları.

Sorularının cevapları forumda mevcut. Arama yap ve oku. Bu şekilde boş başlık açmaya devam edersen forumdan uzaklaştırılacaksın.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş