Diyetisyen mi Spor salonu mu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Rammstein1903 tarafından 22 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Rammstein1903

Rammstein1903 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabar eve aldığım kondisyon bisikleti ile yaklaşık 14 kilo verdim ama araştırdığım kadarı ile çok dengesiz kilo vermişim ve yağ yerine kas yakmışım . Özellikle bacaklarım yağlı hala .. Bende diyetisyene gittim ilk gidişimde 50 tl verdim benden tahlil istedi tahliller 150 tl tutuyor . Ve her bir muayene 30 tl .

Diyorum ki diyetisyene vericeğim parayı fitness salonuna mı versem hangisi daha iyidir ?

Şöylede bir şey var salona kayıt olduğum zaman 30 günün 15i anca giderim çünkü yoğun bir insanım pek vakit bulacağımı sanmıyorum .

Diyetisyen ünlü birisi 15 günde 3 kilo civarı verebilirsin dedi .

Araştırdım forumda ama yardımcı olacak bir konu başlığı bulamadım bu yüzden yeni başlık açma ihtiyacı duydum ..

Teşekkürler .

2. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Bence fitness salonuna gitsen daha iyi olur yağı karbonhidratı azalt proteine yüklen. Zaten protein diyeti diye bişe vr zayıflatıo. Hem kasların erimez proteini alınca hemde spor yaparsın.

3. Rammstein1903

Rammstein1903 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Diyetisyen daha çekici geliyor bana göre , çünkü fitnessa başlarsam 2 aylık kayıt yaptırırısam 60 günün 20 günü anca giderim pek vakit bulamam . Ama diyetisyene gidersem güzel bir diyet uygularsam egzersiz yaparsam , bisiklete binersem güzel bir kilo veririm diye tahmin ediyorumn .

4. hakan42

hakan42 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle bi diyetisyen kontrolünde sporcu beslenmesi yapmalısın bu protein diyetini en son kıvanç tatlıtug yaptı ve karaciğeri bitti ve bunun gibi bir çok olumsuz etki yaratabilirsin herkesin dediğine bakıp durmayın çok tehlikeli olabiliyor sağlığınızdan olmayın

5. Risus

Risus Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Diyetisyene tek sefer gidiliyor.1 Sefer gidip diyetini alıyorsun 1 yıllık kontrol hakkın oluyor. 1 yıl boyunca başka ücret almadan ilgileniyor seninle. O yüzden diyetisyen + fitness derim ben. Sonra yağı yakarsın derinin sarkma durumu vs. gibi sıkıntıların olur.

Sayfayı Paylaş