diyetim calısma programım , önerilerinizi ve yorumlarınızı beklıyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve berkcanakcay tarafından 22 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. berkcanakcay

berkcanakcay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba , 3 gundur dıyet yapmaktayım 2 haftadır da cardıo ve defınasyon programı uyguluyorum . Haftada 3 gun ıdman yapma fırsatım oluyor , pazartesı carsamba ve cuma günleri . Gittigim günler L carnıtıne kullanıyorum ve yarım saat ıcınde agırlık antremanımı bıtırerek cardıoya gecıs yapıyorum 30dk eliptik , 15dk hızlı yurume(arada bir eğimli olarak) yapıyorum . Ve en az 1000 mekık cekıyoruz hocamla beraber 1500e kadar yolu oluyor bazen . Tabi yarım mekikler yan mekık ve dıger degısık hareketlerle .

Diyetim su sekilde ,
    Sabah=bır avucu dolduracak sekılde lor peynırı yarım yaglı süt 250ml
    Ara ogun=bır mıktar cevız (antreman gunu degıl ıse portakal suyu kendı sıktıgım)
    Öglen=bır gun tavugun gogus kısmından yaptıgım cok az yagla kızartılmıs ıkı avucu dolduracak sekılde tavuk.bır gun kırmızı et .muhakkak ayran ıcıyorum bu ogunde.
    ikindi=sebze yıyorum bır veya ıkı tabak olabılıyo bazen okuldan geldıgımden dolayı acıkmıs oluyorum.
    Aksam antremana gıdıyorum (eger antreman gunu ıse antremandan 1 saat once portakal suyu ve cevız)
    Idmandan gelınce 2 elma ve yesıl cay (cok nadır form yulaflı bıskuvı)

Günde en az 2,5 lt su ıcıyorum. Basıt sekerlerden tamamen uzaklastım sadece dun son bır kez 2 tane baklava yedım :) cok tatlı krızım gelırse fıstık ezmesı yıyorum proteın mıktarı benı cezbedıyor acıkcası.

Sakatlık yasadım bu yuzden yag oranım %22 ye kadar cıktı bende azmettım .

Sorum şu sizce iyi bir gelısme kaydedebılır mıyım bu sekılde ? Saglıklı olur mu ? Sımdıden tesekkurler.

2. gkrt_07

gkrt_07 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Ben gün içerisinde ara öğün olarak yiyordum form bisküviyi,
    bende diyet programı uyguluyorum.
    o form bisküviyi kesinlikle çıkartmam gerektiğini söylediler, yağlanma yaparmış :)
    ki üstelik siz aksam yiyorsunuz :)

Sayfayı Paylaş