Diyete uygun beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ReDaD tarafından 23 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ReDaD

ReDaD Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,formu çok uzun zamandır takip ediyorum ve bana gerçekten çok şey kattı,fakat hala beslenme konusunda emin olamadığım noktalar var yardımcı olursanız mutlu olurum..19 yaşındayım 80 kilo ve 1.88 boyundayım. Mankenlik yapıyorum.Yakın zamanda yapılacak bir katalog çekimi için baklavaları çıkarmam gerekiyor.6 sını çıkardım fakat diyeti yaparken çok zorlanıyorum ve kas kaybı yaşıyorum beslenmem hakkında tavsiye verirseniz yada değerlendirirseniz çok mutlu olurum.
    Kahvaltı:Shakerın içine 6 çiğ yumurta akı-2 sarı,light süt,nescafe,yulaf 100 gr
    Ara öğün:160 gr ton balığı
    İzole protein-idman-izole protein
    Öğle:Izgara tavuk(120 gr)+su
    Ara öğün:Shakerın içine 6 çiğ yumurta akı 3 sarı,light süt,nescafe
    Akşam:160 gr ton balığı
    Yatmadan önce: 5 adet haşlanmış yumurta akı

Bu programı uyguladım l-karnitin le birlikte ve 3 haftada göbeğim gitti yerine baklavalar geldi fakat kollarım,göğüslerimde haliyle küçüldü yağları yaktığı için.Fakat bu programı ben 7 gün uyguluyorum ve yazdığım şeyler dışında ağzıma bir lokma bir şey koymuyorum.Suplement olarakta İsole protein kullanıyorum sadece.Bundan 2 ay önce pronabolin,clenbuterol,l-karnitin,amino-x,nitro-tech kullandım sonucu baya iyi aldım fakat bitince,bütçemede uygun olmadığı için bu suplementleri kestim sadece izole ile devam ediyorum.Hızlı kas gelişimi için önerebileceğiniz suplement,besin vb. yardımcı olursanız çok sevinirim..

2. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    Bildigin PSMF olmus bu .d sadece protein tozu ucseydin bari :) nese kas eklemek istiyosan anladigim kadariyla karbodan korkuyosun diyeti 100-120 gr yag eklemeni tavsiye ederim korkma kilo almassin yag yakmaya devam edersin kas kutlende yavas artar

3. ReDaD

ReDaD Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Karbonhidratı olabildiğince az almaya çalışıyorum fakat yine sabah almayı ihmal etmiyorum.Yağ almaktansa ölümüne korkuyorum :) Mutkaka alamadığım vitaminler vardır bu beslenmeyle.Önerebileceğiniz bir şeyler var mı?

Sayfayı Paylaş