Diyet

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve 34nisanci06 tarafından 24 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 34nisanci06

34nisanci06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar 17 yasındayım 1 aydır spor salonuna gidiyorum kas oranım baya düşük evde ölçtüğüm kadarıyla göbek 90,5 göğüs 101 kol 32
    spora p.tesi salı perşembe cuma günleri gidiyorum gitmediğim günler evde göbek eritecek antreman yapıyorum mekik vb. şeklinde antremanda ilk önce 20 dk bisiklet 15 dk tempolu yürüyüş yapıyorum daha sonrada kas yapan aletlerde çalışıyorum spor hocam diyorki karbonhidratı çok al yağsız makarna yağsız süt yoğurt vb şeyleri çok tüket göbeğin erirken omuzlarını genişletelim hacimlendirelim diyor bana biraz mantıksız geliyor bazı sitelerde göbek eritmek için karbondioksitten uzak durun felan yazıyor kafam karıştı ne yapmalıyım??? ayrıca bana uygun bir diyet lazım ne yiğip ne yemeyeceğim hakkında bilgim yok yardım eden arkadaşlara şimdiden çok teşkkürler allaha emanet olun

2. MuhammedBEY

MuhammedBEY Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Selcuk / İzmir
    Öncelikle foruma hoşgeldin kardeşim sana söyle yardımcı olayım
    Mekik kardiyo olarak sayılan bir egzersiz ama fazla kalori yıkımına yardımcı olmaz yatarak cakı crunch yanlara esneme evde bu tür egzersizlerle daha iyi potansiyele sahip olabilirsin
    Hocanın dediği hacim konusuna gelince
    Tüm bodycilerde böyledir göbek erirken omuzları genişletme hacim kazandırma
    Ama sen illa göbeğe taktın bunun erimesini istiyorsan spor salonunda yaptığın cardiyolara bir an önce hafif ağırlıklar takarak başlıyabilirsin emin ol etkisini kısa zamanda görürsün

34nisanci06 bunu beğendi.
  3. 34nisanci06

34nisanci06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşşekür ederım abi önerilerin için peki önerebileceğin bir diyet varmı dediğim gibi tam bilgim yok beslenme konusunda yaza kadarda baya bir ilerlemek istiyorum :))

4. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    Karbondioksitten uzak dur nefes filan alma kilo alirsin :)

5. 34nisanci06

34nisanci06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :D yav hakkat bi süleyin ne edeyim ne yiyeyım :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:51 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:07 ----------

eeee :D kim söyleyecek ???

Sayfayı Paylaş