Diyet yapan bir insan ağırlık çalışırsa

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ylmz34 tarafından 29 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ylmz34

Ylmz34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben diyetteyim, zayıflayınca omuzlarım çok cılızlaşıyor çünkü kollarım ve omuzlarımda kas kütlesi az, diyet esnasında ben omuz ve kol çalışsam yağların altından kas oluşumu olur mu? Yani zayıfladığımda kaslar meydana çıkarmı

Yoksa önce zayıflayıp sonra mı ağırlık çalışmalıyım

2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Diyet yaparken çalışmanın zorluğu; az beslenme neticesinde sıkı çalışamamaktır.İyi beslenmezsen iyi kiloda basamazsın.Zaten bu yüzden sıkı çalışma ve yağ kontrolü beraber zor oluyor.Yağ oranın ne kadar bilmiyorum ama az bir yağın varsa diyetten ziyade ağırlık çalışması bile işiin görür.Tabi gereksiz yağ-şeker alımlarına dikkat ederek.

3. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Diyet yaparken ağırlık çalışmak zordur. Antremanın ortasında enerjin bitebilir. Antremandan sonra yürüyemeyecek hale gelebilirsin. Kendini kötü hissedersin. Yorgun olmayan bir günün geçmez. Ama azimli ve kararlıysan bunların üstesinden gelebilirsin. Antremanda ihtiyaç duyduğun kuvveti azminden sağlayabilirsin. Sakatlanmamaya dikkat ederek tabii ki.

4. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ağır olmamak kaydıyla yapılabilr
    antreman değil de fitness diyelim.
    ama buna destek olmak için güçlü bir multivitamin gerekli özellikle b serisi iyi olan bir vitamin.

Sayfayı Paylaş