Diyet yapıyorum fakat sadece tartıda gidiyor?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Ali YARIMBAS tarafından 1 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ali YARIMBAS

Ali YARIMBAS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selamun Aleyküm Arkadaslar kolay gelsin
    Konumun açılış amacı : tartıda giden kiloların göbeğimde gitmemesi belli olmuyor yani
    Ben Eskiden hep Patates cips, Kaşarlı mantar, Muhlama vb. yağlı yiyecekler yerdim
    Sonra dedim ki ne oluyor arkadasim bana böyle dedim 1ay önce
    Ve Dukan diyetine basladım ve tam 5-6 gün boyunca yaptım bakdım ilerleme yok
    sonra sinirlendim yine yemeye basladım :D
    Bu kiloların asıl nedeni aslında yemek dısında birde kolum kırılmısdı tam 2 -3 sene önce 4-5ay evde yattım 4 ay içinde 4 kere kolu kırdık :D
    Tam 4-5 gündür Diyet yapıyorum sizde Bilirsiniz İsveç diyeti ismi duymuşsunuzdur illaha Basladıgım gün tartıldım Tam 71 Kg idim
    3 günde tartıldım tam 67.9 olmuşum cok mutlu oldum fakat sadece tartıda gitmis gibiydi Bakıyorumdum kendime sanki hiç ilerleme yok
    Hayla devam ediyorum bırakmadım diyeti 3 gün daha yapacagım 13günlük diyet fakat 6.günde kesebiliyorsunuz
    Sonra zate bi ise gircem garsonluğa onda kosturma çok olacak o yüzden diyeti yapamayabilirim
    Fakat artık Yağlıyı şekeri vb.i kescem protein alıcağım sadece Bu arada günde 2-3 litrede su içiyorum
    Su içmek iyidir :) Arkadaşlar benim boyum 1.67 yas 15 Kilo şuan 67 diyebilirim ideal kiloma bakdım 63kg Belim 85cm Yağ oranı %19
    Arkadaslar kilo vermek için uğraşıyorum yardım ederseniz sevinirim Çünkü Futbol okulundaydım 1sene önce hoca dediki çok iyisin fakat kilolarından dolayı kendine güvenemiyorsun ve kosma sorunun war ve bi ara biraz zayıfladım tazı gibi koşuyodum :D Ama güven yokdu yine
    Arkadaslar benim demek istediğim zayıflamak için ne yapmam lazım evde çok oturmuyorum eskiden otururdum son 2-3 haftadır hareketliyim biraz ama koşuyu çok yapmıyorum kücük bir ilçedeyim Sakarya/Akyazı'dayım zor oluyor burda fakat bisiklet sürüyorum arada çıkıp dışarı ben eskiden bu kadar yokken hergün ben zorlanmadan 15e kadar şınav çekiyordum mekik felan :D tabi kilolu biri için yani benim için zordu artık zayıflamak istiyorum
    Bazı yerlerde mekik göbeği eritir diyor fakat bazılarıda mekik yağı eritmez sadece kas yapmak için yapılır diyor
    Sizce ne yapmalıyım
    KONUYU YANLIŞ YERE AÇDIYSAM ÖZÜR DİLERİM DAHA YENİYİM

2. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    yeni nesil çok tez canlı ama bir o kadar da yazmaya hevesli. dukan diyetini ""tam!"" 5-6 gun!! yaptim dedikten sonrasini okumadim. daha ozet bir yazi bekliyorum ama bunun sabir sporu oldugunu ogrendikten sonra yazarsan sevinirim.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

SemihCebraiL bunu beğendi.
  3. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Valla 1 haftadir salona gitmiyordum. 1. Gün baklava kadayif cola abandim. Sonraki 3 gün kebapciya gittim her gece. Ayrica kabizlik var diyetten. 1 haftadir diyeti bozdum ve spora gitmedim 1 hafta. Son gidişimde 73.4 kiloydum bugün tartıldım 71.8 kiloyum. Valla ne is bende anlamadm :D vücud insanı şaşırtıyor bazen :) mekik gobegi eritmez. Sabır sabır sabır. Yapcak bisi yok doğru diyet ve idman ve dinlenme disinda

4. Ali YARIMBAS

Ali YARIMBAS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Diyorumki ben dukan diyetine basladım 5-6 gün yaptım bakdım 1 kg bile zarzor vermisim
    sonra isveç diyetine basladım 4-5 kg verdim fakat bunlar sadece tartıda gidiyor vücutta gözükmüyor

Sayfayı Paylaş