Diyet yapıyorum ama bir bakarmısınız

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve tarkan543 tarafından 19 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tarkan543

tarkan543 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 1.72 boyunda 95 kilo biriydim 1.5 ay önce sonra daha önce doktordan aldığım sağlıklı kilo verme diyetiyle 1.5 ayda 7 kilo verdim ve şuan 88 kiloya düştüm fakat sıkıntı şu 1.5 aydır haftada 3-4 gün koşu yaptım veya 2 3 saat basketbol oynadım 1.5 ayda 7 kilo vermeyi başardım ama vücudumda hiç bir farklılık olmadı yani kilo verdim ama görüntümde değişme olmadı buda motivasyonumu kırdı biraz acaba bu normalmi biraz daha verdikten sonra gözükmeye başlarmı ayrıca sormam gereken bir konu daha var ben spor için koşu yada basketbol oynuyorum yazın gelmesiylede günde 1 saat falan yüzme şansımda olabilir yada bunlardan vazgeçip sıklaştırma hareketlerimi yapayım kararsız kaldım işe yarar mı yaramazmı birde verdiğim kilolar gözükmeyince biraz motivasyon kaybettim diyorum yüzmeye gideyim 3 ay tatil var yüzme faydalı diyorlar ama 3 ayda birşey değişirmi ki? cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar

Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

2. tarkan543

tarkan543 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar cevap verecek kimse yok mu ?

3. tarkan543

tarkan543 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yardımcı olacak birileri yok mu herkes konuya bakıp birşey yazmamış eminim bilgisi olan vardır

4. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    illaki degisim olmustur.7 kg verip degisim olmamasi fizik kurallarina aykiri zaten.yerinde olsam her hafta bel olcumu olcerim diyeti dogru yapiyorsan her hafta azalma oldugunu goreceksin buda degisim demek.bel olcun kac?

5. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

6. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş