Diyet ve spor başlaması

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve By_CoO tarafından 18 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. By_CoO

By_CoO Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben bu sporla ilgili ilgileniyordum 3 4 ay .

size karşı dürüst olacağım

yaşım 17.

kilom 97,3.

boyum 1,84

vüducumda kas var iri yapılı biriyim özellikle gögüs ve göbek bölgemde birikmiş bir yag var bacaklarım kalcam kollarım vb normal fakat (özellikle gögus) oldukca yaglı.

ve ben 7 aylık bir üyelik yaptırdım tekrar spor salonuna ayda 1-2 arası kılo vererek 83-86 arası bir kiloya düşmek istiyorum TEK DUAM BU .

fakat benim insülin direnci denen bir rahatsızlıgımvar , ve bunların ılacı bana alerjı yapıyor afedersiniz istifra etmeden duramıyorum tüm alternatifleri denedim fakat olmuyor.

ne gibi bir besin yürütürsem bu direncin önüne geçerim lütfen cevap verin benim için çok önemli hayatımı kararrttı bu kilolarım.

teşekkürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:58 ----------

uppppppppppp

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:38 ----------

yüzüne bile bakmadınız tskler.

2. By_CoO

By_CoO Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    4 gün oldu :S

3. sthammer

sthammer Guest

karatay diyeti kitabını bir oku derim, tam senin rahatsızlığın üzerine yazılmış ayrıca forumda haven ve doctor gibi doktor olan üyelere özel mesaj atabilirsin, geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş