Diyet + Sarkmalar İçin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Clean tarafından 15 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar kilo verme alma dönemim oldu o arada sarkmalar oldu bu sarkmaları toparlama zamanı geldi diye düşünüyorum ve bunun içinde dumbell aldım 2 haftadır bilinçsiz çalışıyorum yediklerim şöyle :
    7:45 Kahvaltı yumurta 1 dilim çavdar ekmeği peynir şekersiz çay yada 2 dilim çavdar ekmeği peynir şekersiz çay
    12:20 Okulda olduğum için kantinden alıyorum göbek domates salam kaşarlı sandviç ekmeğine sandviç
    15:00 Ara Öğün meyve + diyet bisküvi yada 1 çay bardağı kadar sarı leblebi
    17:30 - 18:30 Arası Akşam Yemeği 1 tabak çorba bol salata bazen ayran ve et yemeği yada sebze
    Akşam şekersiz çay
    21:00 Gibi bir ara öğün daha meyve yada bir çay bardağı sarı leblebi
    Yatmadan bir bardak süt
    haftada bir gün sadece çikolata kek olarak bonus çok abartmadan + günde 2 litre su içmeye özen gösteriyorum
    diyetim böyle 2 haftada 5 kilo gibi ciddi bir düşüş oldu kastan mı yağdan mı bilinmez dediğim gibi dumbell a bilinçsizce çalışıyorum.
    Ölçülerim şöyle :
    Boy 177
    Kilo 83.6 (88 den düştüm)
    Bel 100 (104 den düştü) göbek deliğinin ordan en kalın bölge
    Göğüs 106-104 arası bir şey nasıl ölçülüyor bir bilgim yok araştırdım ama tam anlamadım
    Omuz 123
    http://m1311.hizliresim.com/1h/c/ufv13.jpg
    http://o1311.hizliresim.com/1h/c/ufv1n.jpg
    http://o1311.hizliresim.com/1h/c/ufv1z.jpg
    2 şer adet 3 er kiloluk dumbell ım var yapmam gereken hareketleri yanlışlarımı ve belimin omuzumla orantılı olması için kaç olması gerektiğini belirtirseniz çok mutlu olurum okuduğunuz zaman harcadığınız için teşekkürler..

2. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar flood yapma gibi bir amacım yok ama lütfen bir cevap verin gerçekten yardıma ihtiyacım olmasa mesajı hatta konuyu açmazdım

3. Degerli

Degerli Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Kastamonu
    Sadece dambılla değil koşmalısın cardio programları mevcut forumda onlardanda yararlanabilirsin diyet + spor yaptığın takdirde vucudun hem sıkılaşmış hemde zayıflamış olucaksın

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Aynı türden başlıkları tekrar tekrar açmayınız! Tekrarı halinde disiplin yönetmeliğine göre ceza puanı uygulanacaktır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş