Diyet programım var ama + olarak alışveriş yapıcam da şunlar uygunmudur ne alınabilir

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve undisputed01 tarafından 7 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Kilo almak istemiyorum da yemekler için ve yemek dışnıdaki ara öğünler için vb yağsız yiyecekler tercih etmek istiyorum mesela ;

Yeşil çay , ligt yogurt , yeşil elma , yumurta , tavuk , brokoli , lor peyniri , karnabahar , kepek ekmeği , süt(almalımıyım kilo yapıyor dıyolar) , ıspanak , yeşil mercimek ,
    içecek düşünmüyorum ice tea falan kilo aldırıyomuş şekerden dolayı onuda bıraktım , biskuvı tarzı bişeyler bilen varmı form diyet biskuvılerı falan kılo aldırıyormu çikolatalı olanlarıda var hanı onların :D Ara öğünlerde acıktıkca yemek için bişeyler istiyorum da + ekleyebilecek var mı yulaf ezmesi falan konusunda bilgili değilim hayatımda yemiş değilim küçüklükte belki :D Corn flakes falan kilo aldırırmış bi bilgi verebilrimisiniz , pc başında arada biskuvı tarzı şeyler iyi gidiyorda canım çekince yapacakta bişey yok gidipte hanımeller falan yiyene kadar ne yemeliyim ?

Sayfayı Paylaş