1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Diyet motivasyonu için yardım istiyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Muhammed35 tarafından 30 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Muhammed35

Muhammed35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba iyi geceler..Konuyu açmamın sebebi kendimi tanıtmak ve diyet konusunda ki sıkıntım.. Ben şuan 17 yaşındayım küçüklükten beri aileden gelen şişmanlık var.. 7 yaşında 50- olabilir tam hatırlamıyorum 4. sınıfta 90 civarı idim.. 2010 10. ayında diyete başladım ve tam tamına 170 kiloydum.. başladıktan sonra ramazan ayına kadar süre de 44kg verdim .. 124 kiloya düştüm ve 2011 ramazan ayından itibaren oruç tuttuğum için bütün yemek düzenim dağıldı ve kilo verememeye başladım toplam 1 sene kadar oldu şubat ayında diyetisyeni bıraktım ve ağustosa girmeden 2 3 gün önce diyetisyene tekrar başladım 4 5 ay aradan sonra suan 135kiloyum ramazanda 3 4 gün diyetisyenin ramazan diyetini yaptım arada hasta oldum ve 130a düştüm ama bu günlerde yine kilo aldım tekrar 135 kilo oldum.. Uzattığımın farkındayım konuyu toparlayıp bitiriyorum benim diyet motivasyonum bitti ve spor motivasyonum da öyle
    ve sizden tekrar nasıl diyetime tekrar odaklanmak istiyorum ama ailemde kilolu olduğu için sülale boyu kendi ailemden pek destek alamıyorum ve tekrar o rezil günlere dönmek istemiyorum Büyüklerimden ve arkadaşlarım yardım istiyorum..
    Uzun oldu özür diliyorum iyi forumlar

bu fotoğrafın 6. veya 7. sınıfta olduğunu düşünüyorum

mezuniyet fotoğrafı orta okul

https://a1208.hizliresim.com/10/y/cfbzx.jpg

2010 da çekilmiş bi resim
    https://a1208.hizliresim.com/10/y/cfc2n.jpg

2011 7. ayı
    https://a1208.hizliresim.com/10/y/cfc89.png

Ve son 2012 haziran ayı sanırım 124 125 kiloda ki halim
    https://b1208.hizliresim.com/10/y/cfc9w.jpg

2. brhmcr

brhmcr Guest

Dogru duzgun bir beslenme ve idman ile rahatlikla bu dertten kurtulabilirsin, cok sukur hala ayaklarin saglam :)

3. Muhammed35

Muhammed35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

teşekkür ederim yorum için Allah'a şükür ayaklarım tutuyor ama 4 5 ay ara verdikten sonra kendimi toparlayamadım..

4. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    beslenmeni duzenle her ana ogun arasi hafif ara ogunler kullan bol su ic sporunu yap duzenli kardio agirlikli zayiflarsin merah etme senin yasindayken bende 95 kilo falandim simdi 75 basarirsin yani:))

Muhammed35 bunu beğendi.
  5. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    kilo vermek kas yapmakdan daha zordur ve azim ister kime sorsam aynı şeyi der bende 30 kilo veren biriyim kardeşim herkesin elinde olan birşey ve herşey AKIL ' da ve AZİM ' de bitiyor kendine inanırsan başarabılırsın dileklerim seninle

Muhammed35 bunu beğendi.
  6. Muhammed35

Muhammed35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkür ederim. fazla düşününce o düşündüğüm şeyi yapma imkanım olmuyor onu anladım.. öneriler için açtım konuyu zaten teşekkür ederim tekrardan

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:43 ----------

aynen dediğin gibi kilo vermek kas yapmaktan zor AKLIM'da zaten bu olay bitti fakat uygulamaya tekrar koyamıyorum..

düşüncen ve iyi dileklerin için teşekkür ederim iyi forumlar

7. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    kilo vermek kas yapmaktan kolaydir. Gercek anlamda vucuda kas kazandirmak gercekten zor bir istir. Sana tavsiyem tum vucut programi uygula, mutlaka bi salona yazil, tum vucut programi fazla tekrarli calis, set ve hareket aralarini 25-30 saniye arasi tut, program sonunda da mutlaka 15 dk bisiklet, 15 dk eliptic
    yap. Bir gun git, bir gun dinlen. Agirlik calismasinin metabolizma uzerindeki etkileri yadsinamaz. Beslenme duzeni ise cok onemli.Benim tavsiyem kahvalti harici karbonhidrat alimini birak.Porsiyonlarini ufalt.Ve asla 1-2 aylik bir seymis gibi gorme bunu, mutlaka hayat felsefen olarak benimse. Nasil her gun okula veya isek gitmek zorundaysan, her 2 gunde bir spor salonuna gitmek zorunda oldugunu dusun.Ilk 3-4 ay zorlanabilirsin ama alisinca da kendin gitmek isteyeceksin.Sabir ve azim sart.

8. Muhammed35

Muhammed35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Önerilerin için teşekkür ederim 6 7 ayda 43 kg verdim toplam 1 senedir diyetim bozuldu 2011 ramazanında bütün programım bozuldu ve kilo veremedim hiç kendimi bi türlü toparlayamadım ve buraya konu açmamın sebebi akıl danışmak ve kendimi toparlamaya çalışmak.. Bu hafta içi spora başlıyorum inşallah devamını getiririm ve bozmam bir daha.. tekrar teşekkür ederim iyi forumlar

9. ofglrm

ofglrm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim seni tebrik ediyorum en içten şekilde bende senin gibi yaşım 16 130 kilodan 102 kiloya düştüm boyum 187 bende cok zorluklar çektim ama kilo vermem durdu ve diyetim bozuldu(bozuldu şu sekilde düzenli yapamadım yoksa kilom aynı).bende agırlık calısmalarına başladım pazartesi body + ufak cardio,salı body + ufaktan cardio,çarsamba agır cardio,persembe body + ufaktan cardio,cuma yine cardio,cumartesi body + yine ufaktan cardio ve pazar off şeklinde yapıcam.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:22 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:18 ----------

beslenme şeklimide yazayım ki bende bilgileneyim hemde gören ve diger arkadaslarda veya yanlıssa bende bilgileneyim.kahvaltı:yagsız peynir(lor tercih ediyorum)3 tane haslanmıs yumurta beyazı,domates,zeytin ve yagsız süt.ara ögün:5-10 fındık yada bir meyve öglen yemegi:işte burayı tam bilemiyorum ama evde ne piştiyse öyle sulu yemek yiyorum.spordan sonra ve son ana ögün aksam yemeyi:burada ise protein agırlıklı tavuk haslama(gögsü)yada yagsiz ton baligi alıyıp yagınıda süzüp yiyorum.yatmadan yine yagsiz süt iciyorum.cardioları ise sabah kalkıp 40dakika yapıyorum.yanlislarımı belirtirseniz yada tavsiyelerini sevinirim.saygılarımla :)

10. Muhammed35

Muhammed35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    benim içinde aynı durum oldu kilo veremedim falan bu hafta spora başlıyorum. yazdıklarının hepsini okudum. seninde tavsiyelerin için teşekkür ederim kardeşim iyi forumlar.. :):)

11. dark.eagle

dark.eagle Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    ben 36 kilo vermiş bi abin olarak sana tavsiyem kararlı ve disiplinli olman aslan gibi delikanlısın daha iyi bir vücudu hakediyosun kocum sabredip çalışarak insanın başaramıyacağı hiçbir şey yoktur inan

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:46 ----------

şimdi kalk disiplinli ol kararlı bir şekilde çalış kaliteli hocalardan yardım al ve 1 yıl sonra fotoğraflarını bekli
    yorum aslan hadi bakalım kolay gelsin.

AYKUT__, Muhammed35 ve mma- bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş