Diyet, Kardio, Güç Antremanı ve Erimeyen Göbek

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve b1oodi tarafından 27 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. b1oodi

b1oodi Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhabalar, 39 yaşındayım, 1.90 boyunda 84 kiloyum. 2,5 yıldır haftanın 5 günü 7 km tempolu yürüyüş yada yarısını koşarak kardio yapıyorum. Haftanın 3 günü kardiodan sonra barfiks, şınav, dips.. haftanın diğer 3 gününü kardiodan sonra P90X Ab Ripper programını uyguluyorum.

Daha önceleri bilinçsizlikten sporda yapsam aşırı tatlı tüketmeye devam ediyordum. son 4-5 aydır tatlıyı neredeyse sıfırladım, kahvaltıda düşük kalorili ekmekli kaşarlı tost 1 adet ve 3 yumurtanın sadece 1 sarısını kullanarak lorla karıştırıp bir fincan çok az şekerli çay tüketiyorum, günün diğer saatinde içtiğim 4-5 çayı sıfır şekerli içiyorum.

Öğle yemeği mecbur işyerinde ne çıkarsa onu yiyiyorum.

Akşamları ise ya ton balığı + sebze, yada tavuk göğsü + sebze şeklinde besleniyorum.

Vücudum eskiye oranla baya toparlandı, göğüs, omuz, kollar neredeyse istediğim gibi oldu. Ama gel gelelim ki karpuz gibi sivri bir göbeğim var. 97 kilodan 84'e düştüğüm halde bu göbekten kurtulamadım. İnanın kendime göre insan üstü bir çaba sarfediyorum, daha ne yapmam lazım şu göbeği eritip karın kaslarımı biraz olsun belli edebilmek için.

Siz değerli uzmanlardan yardım ve öneri bekliyorum. Teşekkürler.

2. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    göbek en kolay yag yapan bölge ciddi sabır ve uzun zaman gerekiyor bende 46 kılo verdim yan yaglarımdan kurtulamadım beslenmene cok dikkat ederek protein agırlıklı yiyerek seker tuz beyaz un vs keserek devam etmen gerekiyor bende cok zor kurtuldum bu yaglardan sabır isteyen bir is en zor ve en son giden bölgedir

3. b1oodi

b1oodi Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim cevabınız için. Artık işyerine ton balıklı sandviç yada tavuklu sandviç getirmeyi düşünüyorum. Tablot yemeğinden sadece çorbayı içmeyi düşünüyorum. Bakalım yaza kadar ne olucak.

4. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    rica ederim evet evde birseyler yapıp götürebilirsin aslında is yerinde de yiyebilirsin az yaglı oldugu sürece genelde yaglı yaparlar ama az yaglı yapan yerlerde var

Sayfayı Paylaş