dirsek ve tendon

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve gazilikurt tarafından 11 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gazilikurt

gazilikurt Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    kolay gelsin arkadaşlar formunuzu uzun zamandır takip ediyorum ve en sonunda üye oldum vg yi aralıklarla yapıyorum fakat şu anda dirseğin altında oynayan zannedersem tendon (tutunca elle anlaşılabiliyor) yük altına girince bazı hareketlerde sert bir şekilde oynuyor ve bu hareketi birkaç kez yaptıgımda dirseğimde ağrı oluşuyo (önceden de vardı fakat takmıyodum diyebilirim) ve en kötüsü konsantrasyonumu bozuyo acaba bunun gibi bişi yaşayan var mı veya bilgisi olan var mı acaba arkadaşlar bi yardımm :confused:

Son düzenleme: 11 Şubat 2008
  2. Teoman85

Teoman85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Aynı sorunu yaşıyorum. Bilgilendirecek arkadaşlar varsa çok sevinirim. Ara vermeye ya da bırakmaya sebep olacak düşüncesi bile ağrı kadar sinir bozucu gerçekten.

3. ceyar

ceyar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    okuyanlara bilgi olsun diye yazıyorum
    sağ dirseğimde 6-7 senedir devam eden beni düzenli spor yapmaktan soğutan ağrı için 1,5 sene önce mr ve film çektirdim görünürde bir şey olmadığını tendonlarda zorlanma olmuş olabileceğini söyledi doktor. bu tarz ağrılarda sporculara önerdiği 3 kutu tendoflex adlı takviyeyi kullanmamı söyledi, fiyatı yüksek olduğu için kullanmadım 1,5 sene daha bekledim geçsin diye şimdi azaldı ama nadiren de olsa hala ağrı hissedebiliyorum. ciddi ciddi tempo arttırarak başladım spora tekrar başlarsa ağrı ya tekrar doktora giderim yada tendoflexi kullanıcam mecbur.

Sayfayı Paylaş