Dirsek İç Tarafında vs Ağrı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BroBro tarafından 4 Mart 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BroBro

BroBro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Lütfen yardım edin arkadaşlar, şimdi direk giriş yapayım, 17 yaşındayım. Vücut geliştirmeye başladım, ilk antrenman 2 gün önceydi, hoca 3x10 şeklinde aletlerde set olarak çalışmamı söyledi. Ama ben saf gibi baktım 10 tane az geliyor 3x20 falan kendimi yorarak çalıştım. 1.5 saat kadar çalıştıktan sonra pek bir ağrı sızı yoktu yine. Eve geldim yattım, sabah bir kalktım...

Dirseğin iç tarafı, yani ne deniyor bilmiyorum ama dirseğinizi tuttuğunuzda tam diğer tarafındaki çukur kısım, kolumu dümdüz tuttuğumda çok kötü sızlıyor. 2 gündür devam eden bir ağrı. Hâlâ devam ediyor cuma gününden beri. Her iki kolumda aynı şekilde. Diğer ağrılarıma da değineceğim ama onlar beni pek korkutmuyor hamlıktan olsa gerek. Mesela omuzlarım ağrıyor, koltuk altımdan göğüsüme doğru olan bir yer var orası ağrıyıror. Ama onlar normal ağrılar. Dirseğimin oradaki ağrı biraz endişenlendirdi beni. Acaba tenisçi dirseği golfçü dirseği falan mı var bende. Yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

2. berjayk

berjayk Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    endişelenmene gerek yok. dirşeğinin iç kısmının ağrıması normal. sen korkma, çalışmalarına devam et zamanla vücudun alışacak ve sonra buraya neden hiç ağrımıyo diye başlık bile açabilirsin. belki nasıl bir ağrı olduğunu bilmiyorum diye düşünebilirsin ama gayet iyi biliyorum zamanında benimde başıma geldi.

BroBro bunu beğendi.
  3. BroBro

BroBro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle samimi yorumunuz için çok ama çok teşekkür ederim. Umarım bahsettiğim bölgeyi anlayabilmişsinizdir. Dirseğin tam diğer tarafındaki bölge. Yani kolumuzu kapattığımızda çukur olan yer. Şu anda iki kolumu birden açıp iki yanıma doğru uzatınca müthiş bir ağrı oluyor. Bu pozisyonu yapamıyorum bile. Bu tenisçi-golfçü dirseği olayı kafamı karıştırdı. Yarın bir fizik tedavi uzmanına danışacağım.

4. berjayk

berjayk Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    ne demek yardımcı olmaya çalıştım. bahsettiğiniz bölgeyi tam olarak anladım. ağrı zamanla geçecektir ama siz içinizi rahatlatmak istiyorsanız doktora görünebilirsiniz tabi. durumdan haberdar ederseniz iyi olur.

5. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    bu ağrı genelde bilek güreşi yaptığımda olur.hatta soğuk suya falan girdiğimde direk sızlamaya başlar.ama ciddi bir şey olduğunu sanmıyorum.

6. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/dirsek-r-s-t12294.html

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş