dirilmek için yardım :)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve marthel tarafından 26 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yaklaşık 1 sene spor yaptıktan sonra yine yaklaşık 1 sene ara verdim ve şuanda durumum berbat :) spora başlamadan önceki kiloma geri döndüm 180 boy 70 kiloyum..acilen bu duruma dur demem gerekiyordu ve spora geri dönüyorum..elimde 10lbs optimum whey protein, iki kutu cellmass ve 5lbs seriouss mass var..birinci sorum spora başladığım gibi bunları kullanmaya başlayayım mı yoksa 1 ay kadar vucuda spora tekrardan alışması için izin verip kendi haline mi bırakıyım?İkinci sorum ise elimdeki bu ürünlerin kombinasyonu nasıl olmalı? en son olarakta herkese tekrardan merhaba :)

2. aydın aslan

aydın aslan Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    personal trainer and 2.kademe vücut geliştirme ant
    Yer:
    istanbul
    1.cevap:3-4 hafta sonra ürünlere başlamalısınız bırakın vücudunuz kendine gelsin...
    2.cevap:ilk önce seriouss mass kilo aldırıcı ikinci olarak cellmass ve son olarak whey protein kullanılmasını tavsiye edrim...glutamin ve bcaa yada tribilus takviyede yapabilirsiniz...kolay gelsin...

marthel bunu beğendi.
  3. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    önce 1-1.5 ay iyice vücudu alıştır kendini hipertrofiye uygun olduğunu hissettir. sonra gainer ile basla önce yani mass ile. kilo ideale dogru cektikten sonra cellmas ile wheyi kombine yapabilirsin.hiç bırakmayacagın ürünlerden biri whey her daim kullanabilirsin

marthel bunu beğendi.
  4. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    size tek söyliyeceğim kendinize iyi motive edin şu zamanlarda whey protein'den cellmass dan çok motivasyona ihtiyacınız var.

marthel ve zigbog bunu beğendi.
  5. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    skilful, arkadaşımın dediği doğru, eğer iyi bir motivasyonun varsa en sağlam performans arttırıcı supplement yanına yaklaşamaz ;) Önce whey ile başla zaten kas hafızası diye bir şey var hemen toparlarsın ;) sonra diğerlerine başla derim.

marthel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş