dip aleti için yer kaplamadan güzel çözüm

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve altec tarafından 30 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. altec

altec Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28

duvara veya bir yere monte edilebilir.
    yer problemi olanlar için çok güzel. sonuçta kocaman bir dip aleti almak zorunda kalmazsınız.
    ama nerede satılıyor bilmiyorum.

2. Pluchart

Pluchart Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    cidden çok güzelmiş.. araştırmak lazım ama türkiyede bulabileceğimizi sanmıyorum.. ayrıca sakın resimdeki kondisyon merkezinin bir parçası olmasın.. belki tek satılmıyordur bile..

3. Kafein

Kafein Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Aletede gerek yok dips için ya 2 masa iş görür :)

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    yukardaki aparat çelik dubel ve civata ile tuğlaya değil de betona monte edilebilir..

5. BK

BK Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Evime barfiks taktırmaya çalışırken çelik dubeli yerine takamayan, oturtamayan 3 usta ve geride bıraktıkları 20 delikten sonra çelik dübel kelimesini gördüğüm an fıttırıyorum. Allah beni tüm sporcuları çelik dübelden ve bunları takamayan, duvara oturmayan ustalardan uzak kılsın.

1. Bu aleti takmamız gereken yer ortalama bir erkeğin göğüs - karın hizası olmak zorunda. Yoksa egzersizi yapamayız. Bu da tuğla zorunluluğunu getiriyor. O boya denk gelen beton duvarı evde bulmak, denk getirmek kolay değil. Yani: Beton olsa süper olur ama tuğla da tutacaktır emin olun.

2. Çelik dübel şart değil. Normaliyle de olur. Taktılar barfiksi normal vidayla (6 tane) yerinden kıpırdamıyor.

3. Kaldı ki böyle özel bir alete de gerek yok. 60-70 santimlik iki boru şinizi görebilir. Bir de çapraz desteği olursa süper olur.

--
    /

Yandan bakınca böyle görünecek iki demiri duvara monte edersek işlem tamamdır bence.

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    arkadaşlar standart genişlik bildiğim kadarıyla 75 cm civarında dipste..ama paralel değilde çapraz monte edilebilirse değişik aralıklara sahip olunmuş olunabilir..

Sayfayı Paylaş