Dinlendirmeden Çalışmak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve 123789 tarafından 28 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. 123789

123789 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  2. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Boyuna bir zararı olmaz ama sana olur.Programda zaten Flexor hocamız ayırmış günlerine.Ayrıca her gün yapmana gerek yok ne kadar çok çalışırsam o kadar iyi ve hızlı gelişir mantığı tamamen yanlıştır overtraining olursun kasların gelişmek yerine geriler.Kaslar dinlenerek büyür.Antrenmanlarını düzenli olarak yap,uykuna dikkat et,beslenmene dikkat et gelişimi görüceksin zaten.Beslenme konusunda soruların varsa forumu okumanı tavsiye ederim yeterli bilgiyi edineceksindir.

123789 bunu beğendi.
  3. 123789

123789 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam, saolun.

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Boyuna zarar yok ama senin gibi düşünerek bende hata etmiştim.Orda Flexor hocamız haftalık program vermiş ona göre yap aynı günde bütün hareketleri girip tekrar ve set sayılarını maxlamıştım bu büyük hata kas yıkımı yapmıştım ama şuan o programa göre gidiyorum.Kas yıkımı yapmak istemiyorsan konunun en altındaki haftalık programa uy!

5. 123789

123789 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu forumdan sadece o linkteli hareketlere bakıyordum.Yaklaşık 1 hafta önce forumdaki diğer konuları da okumaya başladım.İyiki okumuşum yoksa ilk mesajımda belirttiğim gibi yapmaya devam edecektim.

6. 123789

123789 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim programım şöyle sizce uygun mu?Yoksa hafif mi gelir?Bacak ve sır-kanat hafif mi?

Ptesi:Göğüs- Önkol
    Salı:Omuz- Arka kol
    Çarşamba:Off
    Perşembe:Sırt- Kanat
    Cuma:Bacak
    C.tesi:Göğüs- Önkol
    Pazar:Omuz- Arka kol

Ayrıca günde 2 öğün 40dan arttırarak yarım mekik ve günde 3 öğün 8den arttırarak şınav(Burun yere değene kadar eğilerek).Ve 2günlük aralarla bilek(2 tane hareket var az-çok tahmin ediyorsunuzdur, ismini tam bilmiyorum.)

Sayfayı Paylaş