Dilim uyusuyor kondisyon bisikleti kullanirken

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Medcezir35 tarafından 10 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Medcezir35

Medcezir35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk kez
    mrhba
    Arastirmamin sonucu formunuzdan yararlanarak kondisyon bisikleti aldim ve bir gun ara ile kullanmaya basladim 25 dakika kullanabiliyorum daha fazla dayanamiyorum kullanim esnasi da dilimde uyusma basladi ,anlam veremedim arastirdim net bir sey bulamadim acaba bisiklettenmi dedim .siz daha once bu tarz bir sikayetle karsilastinizmi yada duydunuzmu acaba nabzim 63 le basliyor 130 a cikiyor . Ikinci sorum
    1 59 boyum 58 kilom . Nasil bir program ile zayiflarim ve bacagimin dizden yukarisi kalin incele bilirmi bu spor ile
    Tesekkurler

2. Medcezir35

Medcezir35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ltfen yardimci olucak biri yokmu.

3. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    bunu bi doktoruna danış istersen, burda bunun neden olabileceğini söyleyebilen çıkmaz, sadece olasılılar dile getirilir, oda seni ya daha doğruya ya daha yanlışa götürür,
    sonuçta hareket halinde uyuşma olması sinirlerle alakalı olabilir yahut kalplede ilişkili olabilir.

Medcezir35 bunu beğendi.
  4. Medcezir35

Medcezir35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkurler yurt disinda yasiyorum doktora gitmek suanda cok zor geliyor derdimi anlatamiycam anlatsamda ben anlamiycam ne bileyim iste agustosta turkiyede olucam ins o zamana kadar devam ederse gidicem zaten .hani dedim acaba nabiz yukseliyor ondanmi ki boyle olmus olsaydi bilgisi olurdu tecrube sahiplerinin ve yazarlardi diye dusundum . Cok tesekkurler

5. Medcezir35

Medcezir35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Az once kondisyon bisikleti ni kullanmaya basladim onuncudakikasinda aniden uyusma oldu yine ,sanirim sivi kaybi yada nabiz yukseldigindn oluyoorr.

Sayfayı Paylaş