Dil altı bantları

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve builtman tarafından 7 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. builtman

builtman Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    pazarlama iletişimi uzmanı
    Yer:
    Istanbul 216
    Arkadaşlar,
    Dün internette ürün araştırması yaparken yapısı, alım şekli, içeriği ve etkisi ile beni şaşırtan şu ürüne rastladım. Ben biraz okudum. Yine ingilizce bilen arkadaşlar da bir baksın derim. Belki bu konuda tıbbi bilgisini de birleştirip detaylı açıklama getirecek arkadaşlarımız vardır.
    Tozlara, sıvılara bu kadar yoğunlaşmışken bu formda bir ürün beni gerçekten şaşırttı. Belki tu kaka bir şey, bilemiyorum. Bir inceleyin derim.
    İyi çalışmalar.
    http://www.sledge-hammer.us/

2. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    3 boyutlu modelleme programinda kutulari yapip ürün diye koymuslar, hic guvenilir gelmedi

3. darkbaba

darkbaba Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    dil altı creatin ve diğer performans arttırıcı ürünlerde var
    tam emin olmamakla birlikte dil altındaki kılcal damarlar yoluyla emilim gerçekleşiyor diye biryerde okuduğumu hatırlıyorum.
    (siteyi açamadım bu yüzden verilen linkteki sup hakkında bir yorum yapamıyacağım)

4. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    urunlerin gercek resmi bile koyulmamıs sitede harfler koymuslar c blade d blade die orayada kutuları koymuslar sacma geldi banada ama guvenilir site olmasa visa zart zurt olmazdı gibime gelmio ama bu sporda gemnelde bu sekilde naylon yollardan insanlara yeni gibi gosterip para kazanmaya calısanda cok dikkatli olmalıyız

Sayfayı Paylaş