dianabol ün (stenolon veya anabolin) kemik üzerindeki tesiri

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve trundirs tarafından 18 Şubat 2005 başlatılmıştır.

1. trundirs

trundirs Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    24,5
    Yer:
    istanbul
    dianabol ün (stenolon veya anabolin) kemik üzerindeki tesiri nelerdir? kafamı acayip kurcalıyo

2. trundirs

trundirs Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    24,5
    Yer:
    istanbul
    yani bu sorunun tıbbi cevabını hala tam olarak bulabilmis değilim sağdan soldan toparlamaya basladım etki pozitif görünüyor ama kesin bir sey yok. i.ne doktorlar herşeyi saklıyolar hastane raporları için sifre istiyo k.dumun siteleri...

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    ben bu konuyu bir arastiriyim bir kisiye sorup cevapi yazarim.

4. bbaday

bbaday Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuda ben de cok duyumlar aliyorum ama anabolik maddelerin tam olarak ne kadar ve nereye yan etki yaratacagi tartisma konusu olusturuyor ... malesef

5. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.507
    Ödül Puanları:
    123
    kemikle alakalı olarak hgh nin kemikleri kalınlastırdıgı bır gercek

6. trundirs

trundirs Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    24,5
    Yer:
    istanbul
    hgi hertarafi kalinlastiriyor dianabol kemik etkisi hakkinda hala sağlam oturaklı bir kanit bulamadım ki size sunamiyorum. ispatsiz olur. yinede inancim pozitif yönlü etkilesimi olduğudur.

7. es es

es es Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    dianabol ve kemik

arkadaslar dianabol hacim ve güç için kullan1lan en eski ilaçlardan birisi kemiklere olan etkisi ise kemiklerin daha fazla kalsiyum emmesini sagliyo fakat eklemlere olumlu bir etki yapt1g1n1 düsünmüyorum.eklemler gelisen kasa uyum saglayamiyo buda ileride eklemlerde tahribata neden olabiliyo ama yinede fazla abartmamak sartiyla güzel bi malzeme herkese kolay gelsin...

8. Guest

Guest Guest

Dianabol(metandienon) maddesi nin kemiklere olan pozitif etkisi sadece kemik liflerini saglamlastirmasi ve kemiklere yeterince protein götürmesidir. Yani boy uzamasi faktörü gerceklesmemektedir.

Dianabol disinda diger steroidlerden de kemiklere olumlu etki saglayan maddeler vardir ve bunlarin en basinda Oksandrolon maddesi yer alir. bu madde üstelik puberte öncesi sahislarda boy uzamasini engelleyici rol üstlenmez. Steroidler kemik yapisini saglamlastirir diyoruz ama bunu yeteince kalsiyum alan sahislarda görebiliriyoruz.
    Bu steroid olayini doktorlar fazla incelemezler. Daha cok o alana tabi doktorlar yada özel arastirmacilar bu konuyu yakindan takip ederler.

Sayfayı Paylaş