Dia Anabol

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve power of muscle tarafından 12 Kasım 2004 başlatılmıştır.

1. power of muscle

power of muscle Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkeze merhaba.Sitenize yeni kayıt oldum.
    BB hakkında bu forum'u yapan herkeze teşekkür ederim.

Benim sorum dia anabol denen pembe beşgen hap
    hakkında bilgi istiyorum.
    Almayı düşünüyorum olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir.
    :)

2. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Hosgeldin Power! Diger post´undada sordum, Kac senedir yapiyorsun bu sporu ?

Hormon profilini okudunmu ? yan etkileri malesef biraz fazla.. Biraz oku ve kac senedir yaptigini ve daha evvel kür aldinmi bu sorularima cevap ver, sonra yardimci oluruz ;)

3. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    nassim kardeşim herşeyi yazmış ona katılıyorummmm :D :D

4. power of muscle

power of muscle Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler siteyi iyice bir incelediğim zaman gerekli bilgileri bulacağım herelde gerekli herşeyi yazmışsınız. :)

5. Guest

Guest Guest

kardes;

bahsettigin pembe tabletlerin ismi Anabol tablets dir ve bir kutunun icinde 5mg sekillerde 1000 adet bulunur ve tayland ülkesinden gelir. 1000 adeti genelde 100-150 euro arasinda kara borsada satilir.

Dianabol diye tasvir ettigimiz bu tavbletler almayi tavsiye etmiyorum. iyice bilgi edin kardes ve sonra kendin karar ver.
    daha iyi maddelerde mevcuttur.

6. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    panzehir hangi ilaçları tavsiye edersin

7. Guest

Guest Guest

Dianabollardan su 10 sene icerisinde gerek amatör ve gerek profesyonel olarak en cok ragbet gören ve analizler sonucu orjinal metandienon maddesi iceren dianabollar sunlar olmustur;

1. Naposim (romanya)
    2. Bionabol (bulgaristan)
    3. Metanabol (polanya)

tavsiye edilmeyen dianabollar;

1. anabol tablets (tayland)
    2. metandienon (rusya) (yalniz yeni cikanlarin gayet orjinal ve iyi oldugu söyleniyor.

8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.577
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    sureklı baglantıda oldugum ıcın bılıyorumkı bulgarıstanda son bırkac yıldır yuksek oaranda bıanabol bulunuyor.gerceklerı ıcın bayagı arayıs suruyor ve eskısı kadar rahat bulunamıyor.dıanabol ıcınse sunu soyleyebılırım.sahtelerını anlamamak ıcın kör olmak gereklı.elınde orjınal bulunanlar dedıgımı anlayacak.renk farklı,uzerındekı amblem farklı.

9. Guest

Guest Guest

guardbody bu konuda yaniliyorsun. Avrupada öyle sahte dianaboller varki görsen fark edemezsin. Adam orjinal paketini tekrar imal olarak kullaniyorlar. Olay o kadar degisti fabrika bile sahte üretebiliyor. Iste taylandan gelenler genelde bu istikamette.
    Bionabol olayi farkli. Bionabol orjinal hic bir zaman 100'luk sise yada paketlerde satilmiuyor. Satanlar sahtedir. bionabol sahte vardir ama bunlar bellidir ve olaydan biraz anlayanlar bunu fark edebilir. Ama bugün rusya imalatta masallah öyle yapiyorki sahtemi degilmi anlasilmiyor. bazilarida dianabol maddesini metiltestosteronla karistiriyorlar.

10. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Telif Ajansı, Tıbbi Yayıncılık
    Yer:
    Antalya
    Bianabol'un sahte olma olasığı bence çok düşük. Çünkü bu ilaç Bulgaristanda 3.5 leva Yani 3.5 nilyon tl. Piyasaya sahte sürmek için sapık olmak lazım...

11. Guest

Guest Guest

su an bulgaristanda sise seklinde yani cam icinde bionabaol üretilmiyor. yan laboratuarlarda sahte üretip doldurup satabilirler.
    kardes dedigin dogruda fakat bulgaristanda bahsettigin para adamlar icin büyük para. düsünsene sen adamlar haftada 150 bin tablket bionabol satiyorlar. Meksikada sahteciler 3 ayda 35 bin dolar para kazanmislardi anabol tüccarligi yaparak.
    o kadarda kücümsemeyelim degilmi :)

12. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Antalya
    O bassettiğin şişelerin(Pharmaci'nın ürettiği) üretimi 2 yıl önce durdu.Yani artık piyasadaki bütün şişe bıanabollar sahte.Bio alcak arkadaşlar Kutudan(Balkanpharma) şamasın.

13. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Antalya
    Şimdi makbuzları incelerken farkettim Bio 3.5 leva değil 6.9 leve imiş, 3.5 leva olan Clen miş... Kusura bakmayın...

14. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.577
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    benı yanlıs anladın...dıanabol sahte pıyasada gercekten başı cekıyor ama bıanabolda eskısı kadar temız degıl,onu anlatmak ıstemıstım.mesela bana gelen ılk bıanabol ornegını dunya sampıyonu bır gurescı gondermıstı.yalanmı soyledı bılmıyorum ama ozaman ıcın ıngıltereden geldıgını soylemıstı.cam sısedeydı,bundan 4-5 yıl oncesınden bahsedıyorum tabii.dıanabolu ben gercekten guvemnebılecegım yerlerden temın edebılıyorum sımdılerde.senınde fıyat saptaman tam anlamıyla mukemmel.bu fıyattan oldugunu bıle bıle bızler burada daha fazla oduyoruz mecburen.sahsen burada olsa ben tam kutu alırım.
    dıger konuya gelınce bulgarıstanda bu ıslerle ugrasan bır arkadasım bıldırdı.bıanabol seyyar satıcıların dahı elınde dedı ve ekledı sahtelerı pıyasaya ınmeye basladı dıye.banada garıp geldı ama bırsey dıyemedım.bu olay turkıyede sahte prımo satılması gıbı...hatta ewskısı kadar rahat bulamadıgınıda ılettı.

15. Guest

Guest Guest

tamam guard kardes. Dedigin ok.
    Yakinda bütün anabolik steroidlerin resimlerini ayrintili bir sekilde ekranlara sunacagim. Ve hakkinda bilgi verecegim. Belki böylesi daha iyi olur.

Sayfayı Paylaş