diğer bölgelerimi zayıflatmadan belimi nasıl eritebilirim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ambitious tarafından 11 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. ambitious

ambitious Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ANKARA
    öncelikle herkese merhaba ben yeni üyeyim(AHMET) ve ilk mesajım : kilom 64 boyum 1.71 yani normalim fakat karın bölgem oldukça yağlı önceden kilo almak için çok uğraştım ve şimdi de göbeğimdeki yağları eriteyim derken diğer yerlerden kilo vermek istemiyorum ab king pro marka MEKİK SEHPASI ve YAĞ YAKICI almayı düşünüyorum siz ne önerirsiniz. Spor salonuna ayıracak vaktim yok ve oradaki hacaların bazıları hiç zayıflamadan saadece beldeki yağı nasıl eriteceğime dair beni yanlış yönlendirdiler PLEASE HELP ME!

2. Tamer

Tamer Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Herkesin istegi bu yönde ancak malesef bölgesel zayıflama olmuyor . Dolayısıyla definasyon yaparken kaybetmek istemedigniz bölgelerdende hacim kaybı yaşarsınız :(

3. Tamer

Tamer Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Re: diğer bölgelerimi zayıflatmadan belimi nasıl eritebilir

İlaçlarla sanırım yapılabiliodu ama o da benim ilgi alanıma girmio ( steroid )

4. ambitious

ambitious Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ANKARA
    Tamer teşşekkürler

5. U.F.U.K

U.F.U.K Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Istanbul
    Bence yagi ve sekeri minimum seviyeye indir ama tamamen kesme.Duzenli kardio yap gunde 20-30dk.(bisiklet veya kosu baska turlu yag erimez karin calisarak sadece karin kaslarini sekillendirirsin)
    Protein alimini yukseltki kas kayibini minimuma indir.L-carnitin kullan ama likit olanini hap olanlarin pek ise yaramadigini soyluyolar.Sana tavsiyem bu kadar uygulamak sana kalmıs. ;)

Sayfayı Paylaş