Devir Ork' ların devri :)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve safeo tarafından 18 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Arkadaşlar eminim hepiniz görmüş yuh artık die içinizden söylenmişinizdir defalarca kez. Sokaga cıktıgımızda bolca karsılasıyoruz bu durumla...

Kendine bakmayan, garip giyinen yada serseri saga sola saldıran erkekler yanlarında cok güzel kızlarla geziyolar kafa_

Güzel giyimli şık erkeklerin yanında çirkin kızlar görüyorum ve biz nerde hata yapıyoruz diye soruyorum kendi kendime :p

sizce bunun sebebi ne ? Herşey çenede mi bitiyo ? Bu konuda sizler neler düşünüyorsunuz thums:

shownodese bunu beğendi.
  2. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Org lafı çok komik gerçekten..Bunun nedenini söyleyeyim yakışıklı ama çekingensen tarkan olsan fayda yok..Ama tipsiz ve yüzsüzsen 100 kızdan 10 unu ayarlarsın 90 kere reddi kafaya takmazsın sonuçta gene bir sürü kızla beraber olursun....Hakan şükür 400 maçta 210 gol atmış diyelim tanju çolak 200 maçta 200 gol ne olmuş hakan şükür sonuçta daha fazla gol atmış sebebi daha çok kez maça çıkmış..

serkan1984 bunu beğendi.
  3. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Evet dediğin gibi yüzsüz olan 90 redi kafaya takmayan için sorun yok ama işte öyle olabilmek ne kadar dogru orası tartısılır :D Tanju olmayı tercih ederim :)

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    kizlar yakisikli erkeklerle degil kendilerine acilabilecek cesareti bulan erkeklerle cikiyorlar. cesur olmak lazim 1 ret den bise cikmaz :)

5. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Artık bu devirde sözüm meclisten dışarı kızların çoğu altında q7si olan üstü açık son model arabası olup cebinde parası olan ortamda şekli olana bakıyor gözlemliyorum özellikle...yoksa çoğu kız bizim bicepsimize göğsümüze bakmıyor ve ya istediğin kadar iyi bir insan ol tertipli düzenli ol ve bakımlı ol..adam altında kot üstüne yarısından fazla düğmeleri açık bir gömlek kılları dışarı fırlamış kirli sakallı erkekleri beğeniyorlar neden para onda..artık herşey duygusal bu devirde haa dersen hepsi mi böyle tabikide bütün kızlar böyle değil ;)

serkan1984 ve yabanci bunu beğendi.
  6. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Abi walla sana katılıyorum. Şu an bir kızı seviyom ama açılamıyorum:( Vallahi tutukluk yaptı. Her kızla çok iyi muhabbet falan ederim ama ona gelince bende motor duruyo:( Başkası kapıcak diye korkuyorum kısmetse bu hafta dicem "sana aşığım" diye bakalım noolcak.(bi taraftanda ya reddi basarsa diye korkuyorum:)

7. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    Hiç bir zaman geri adım atma geri adım atan herzaman kaybeder.İstediğini alana kadar herşeyin üstüne yürürsen kazanan sen olursun.Umarım anlamışsındır. :)

draft bunu beğendi.
  8. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Başlığı görünce Yüzüğün laneti burayadamı düştü dedim :D

Güzel bir konuya değinilmiş

YesiLZeytin bunu beğendi.
  9. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Her kızıda abartmamak lazım yok ferrarin olmalı yok bilmem ne olmalı sonuçta her yer bağdat caddesi değil kızlar çok mu bulabiliyor öyle zengin erkekleri biz nasıl zengin kadına bakarsak onlarda zengin erkeğe bakar ama bulamazlar o ayrı..yani kısacası ne tipsiz adamlar var hemda fakir valla sürüyle kızla çıkıyorlar vede çok güzel kızlarla..toksa kompleksli kompleksli otur evinde yok şuyum yok yok buyum yok onlar tarkan isterse bizde hadise iisteriz doğ rumu?

Son düzenleme: 18 Ekim 2009
  10. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    arkadaşlar tabikide estetik önemlidir size burda felsefe yapmıyıcam erkekler karşısındakinin görünüşünede önem verirler ama inanın o hanzoların yanında dolaşan kızlar dışardan bakınca güzel gözükselerde biraz tanısanız çoğundan soğursunuz çünkü aptaldırlar yada karaktersizdirler hatta bazıları bir erkekten daha fazla küfürlü konuşabılırler yanı bir ağırlığı yoktur basiretsizdir çoğu.
    boşuna dememişler güzellik çoğu zaman kusurları gizleyen bir örtüdür diye.
    şahsen ben ağır kızlardan hoşlanırım her erkeğin yanına gidip rahat rahat konuşamıyacağı onunla konuşurken dediklerine dikkat ediceği kızlardan hoşlanırım.

11. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    bu hafta cok gec ilk firsatda git konus yoksa 2 3 hafta sonra bi orc un yaninda gorursun kizi bu sefer pismanliktan erirsin valla. bizzat basima geldi:)

12. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Birde su sorun var bakıyosun oooo cok güzel kız bunun kesin erkek arkadaşı vardır diyosun. halkbuki öyle bisey yok bunu düşünmeyen sadece kendine güvenip ve en fazla kafama canta yerim diyen vatandas kızı kapıyo (bahsi geçen ork ) :p

13. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    ucuz insanlar ucuz insanlarla çıkar, bunun güzeli çirkini yoktur arkadaşlar.sınıf atlama merakı içinde olan insanlar kendılerini ispatlamak adına, hoş olmayan tiplerle cıkabilirler.

önemli olan nokta, ne istedigini bilen bir kızı bulmayı becerebilmektir. Bu tip kızlar, gerçekten ne yaptıgını bilen, hareketlerine hakim kızlardır. Her kıza asılan, tabiri caizse yavşak tiplerden hiç hazzetmem. Benim ortamıma da giremezler, izin vermem. Böyle tiplere yuz veren kızlar guzel olsa bile, atın çöpe gitsin öyle kızları. Bu tür kızlar size gelecekte bir fayda saglamaz. Şahsen bakımlı ve cok çalışkan kızlar tek tercihimdir.

Bir kızın çok güzel olması da çok büyük bir kriter değil. Gelecekte ilişki ileri boyuta girdiginde, artık tek başına değil de, ikinizin ileride birlikte neler yaparak çok guzel bir gelecek hazırlamanız akıllara gelecektir.

yerinde olsam bu tür bir cümleyi asla söylemezdim. cevabın hayır olacagını şimdiden söyleyebilirim, seni sevse bile bu tür bir cümle herşeyin başlamadan bitmesi demektir.

Seven kız mutlaka yaklaşır bir şekilde, eger cocuk değilse. Bunu da anlamak ve ona göre davranmak senın yetenegine kalmış

tavsiye istiyorsan, bir bahaneyle(muhtemelen ders, konser, arkadaşlar vs ile ilgili birşey olabilir) yanına yaklaşıp soru sorabilirsin veya ortak arkadaşlarınızı bulup bir şekilde o kızın bulundugu ortama girmeye çalışabilirsin. En azından olup veya olmayacagını bu şekilde kestirebilirsin ve daha olgun bir yol izlemiş olursun. Bu yazdıkların eski Türk filmlerinde kaldı, böyle birşey yok artık.

Setenay, draft, Berkthagar ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  14. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Ve olmassa bile bir arkadaşını kaybetmemiş veya onun gözünde deger kaybetmemiş olursun ;)

15. dizzyhero

dizzyhero Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Aydin
    kizlar birazda kariyere bakiyor aslinda. yani popülerlik, iyi bir cv ve gözde bir meslek kizin size duygusal manada bağlanmasina neden olabiliyor.

16. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    herkez bişeyler söylemiş kimi konuşman lazım kimi doğru kızı bulman lazım vs. önce işi kolaylaştırman lazım 2 milyar bayan olsa dünyada bunun 45 milyonu tr de 1.5 milyonu da seninle aynı yaş grubunda olsa ortalama bi çevreye sahip olsan 10 bin kızla iletişime geçme ihtimalin war bunların arasında rock,rab,tiki,keko,kıro,çirkin,çok güzel,zengin,fakir var ... ki geçen başlıkta bahsetmiştim ben salak ve akıllı olarak ayırt ediyorum sen bu kategorilerde neler yapabileceğin önemli her ortamda bulunabilirmisin o an muhabbetin seviyesini kontrol edebilirmisin muhabbeti kanka boyutuna taşımamak acemilik yapmamak rahat olmak her yerde birileni tanımak gerekir
    bide şöyle bi ihtimal var maçoysan maço olucan tikiysen tiki olucan orksan ork olucan tek bir odak noktası seçip orda avlancan bu beni sarmaz ama çok başarılılar var

''benim şu sıralar başım bağlı oldu için böyle atraksonlara biraz ihtiyacım war kanım kaynıyo hamlede yapmıyorum şuanki kız arkadaşımımı üzmemem lazım onun için böyle yazılıar yazıyorum:) ''

seyfom saçını sağa tararsın sola tara derler kas yaparsın çirkin derler zayıflarsın eziklerler erkek için yakışıklılık yoktur karizmatiklik vardır bi tarz olması lazım ve bi gerçek daha evet çene olması lazım gidipte birine gel bi çay içelim demek var bide falanca vere filanca cafe açılmış latte si süper sana da ısmarlamak istiyorum beyenmezsen başka yere gideriz beyenirsen sende bana frappe ısmarlarsın sonra demek war !!!

safeo ve okaaan bunu beğendi.
  17. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    kendi tecrübelerime göre her kız kendini sahiplenen erkekten hoşlanır(psikopata bağlamadıkça).
    Ve ister kabul edin ister etmeyin büyüklerimizin dediği kaçan kovalanır lafıda doğru.Ama bunun yanında bir kere red yiyince bu işleri bırakın demiyorum.

Son söz çaba şart

zhu.zhq bunu beğendi.
  18. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır :p

19. cicibey

cicibey Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar tek dert rahat olmamak.Afedersiniz ama bikerede hiç bi kızı şeyinize takmadan davranın bakın ozaman kim galip bu oyunda kardeşlerim bakın kızlar herzaman için ona sahip çıkabilecek onun yanında kendini güvende hissedebilecek erkeklerle çıkar yemişim tipini hepsi palavra rahat davrandığınız zaman zaten özgüven kendikendine piyasaya çıkıyo ve bu vesileylede etrafına pozitif enerji,güven gibi duygular aşılıyosunuz işte kızların hayır diyemeyeceği bi durum ve kanıtlıosunuz üstün olduğunuzu yani demek isteğim rahat olun her zaman kazanın bide bi laf vardır bunuda unutmayın ''Deveye diken adama ...... yaranır.'';)

okaaan bunu beğendi.
  20. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    benim düşüncemi cusco belirtmiş bende belirteyim.

benimde sözüm meclisten dışarı ama kızların %95 i cüzdanı kağıt paralarla dolu erkekleri çekici bulur ve onların yanında dolaşıp gösterişli şeyler yapmayı çok severler bence.

Sayfayı Paylaş