Dert

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve penzzy tarafından 21 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. penzzy

penzzy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben lise 2 öğrencisiyim özel bir okulda okuyorum ders açısından kaliteli bir okulda, ben okuldayken derslerime bakarım 1 ya da 2 dört alırım bitiririm seneyi.Bizim okulda da heryerde olduğu gibi artist kabadayı tayfalar var, bunlardan birisi okula bu sene geldi, benim eski çok yakın arkadaşlarımla takılmaya başladı bende onlardan ayrıldım şimdi kardeşim dediğim bir arkadaşım oldu inşallah geberene kadar kalacağız öyle :D . Neyse bu yeni çocuk okuldaki herkese artistlik taslar falan geçen gün geldi resmen öpüşecek kadar yakınıma geldi bende noldu dedim bakamazmıyım dedi bende bakarsın yasak yok bende istediğim yere bakarım dedim diyecek bişey bulamadı, gel tuvalete gidelim dedi(tüm arkadaşları orda onlardan destek alacağını sanıyor ama 1 kişi bile yardımına gelemedi, ben ilişkilerimi güzel tutarım, biraz da güçlü olmanın etkisi var), bende napacaksan burda yapalım noldu dövecenmi dedim oda evet dedi bikaç ittirdi sonra ben çocuğu boğazından tuttum, bir an çok aşırı sıktığımı hissettim resmen koparacaktım gırtlağını sonra bıraktım çocuğu, kafamın arkasına beş altı yumruk attı(ne hikmetse gerçekten hiç canım acımaz, fiziksel olarak hissederim herkes gibi ama acı canımı yakmaz yani 1 saniyelik bile acı hissetmedim), hiçbir şey yapmadan sadece bekledim ben çünkü birşey yaparsam çok ağır kaçacağını düşündüm ve kendimi tuttum dayak atınca suç bana kalacağı için, neyse sonra hocalar geldi ayırdı falan tabi hocaların hepsi beni bildiği için bana bir şey olmadı bunu müdüre götürdüler falan sonra sıkışınca geldi bende kimseye kin tutmam falan dedim olay bitti.Benim burada yakındığım olay 15 dakika sonra kızların gelip xx seni dövmüş yerinden kalkamamışsın falan demeleri(yumruklarından sonra hiç bir şey hissetmedim bile, hayatımda hiç bir şey olmamış gibi devam ettim ki zaten olmadı benim için), bende dedim valla öyle oldu halimden belli olmuyomu dayak yediğim falan, işte bende bu derdimi sizlerle paylaşmak istedim...

Not: Kontrol olayını halletmek için boks yada güreşe başlamayı düşünüyorum boyum 1.85civarı kilomda yaklaşık 72 6 pack falan yok biraz yağ var ama kalıplıyım bayağı kasım var, bu durumda sizce hangisi daha iyi olur? Ben şu an güreş düşünüyorum, bu konudada görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim

2. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Trabzon
    Dostum boyun ve kilon yüzünden boks yada kickboks öneririm.Şu güne kadar zorbalık bişeyi çözmemiştir çözdüysede bi yerden çıkar, kızların sana yerden kalkamamışsın demesini neden takıyorsunki çokmu samimisin o kızlarla yoksa sınıfın ukala tiplerimi ? :D yani dostum çocuğa yeteri kadar hasar vermişsin zaten bırak o yerin dibine girsin kendine yediremesin onu başkalarının ne dediği önemli değil ;)

3. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Dostum kızları kim takarki bilip bilmeden boş boş konuşurlar.maksat dedikodu yapmak.kendini iyi kontrol etmişsin,ben boks yapmanı tavsiye ederim.

4. penzzy

penzzy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sağolun beyler :), taktığım olay kızlar değil o yönden çok şükür hiç sıkıntım yok :D dediğim gibi yandığım kısım adamın bide öyle dövmüş gibi göstermesi zaten de dediğim gibi pek umrumda değil, dayağı bile haketmez öyle tipler

5. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Böyle tipler her okulda vardır ya, he de geç, seni bilen bilir zaten :)

6. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Şu Türkiye de herkes senin gibi efendi ve anlayışlı olsa daha ne istenir ki? Kızlara aldırma boş ver. Boyun ve kilon iyi benim önerim kick boks'a yazılman. Kaliteli bir kick boks salonuna yazıl, takılma böyle şeylere dert olmasın kafanda.
    Bizim okulda kızlar erkeklere posta koyuyor hatta bana bile diklenen olmuştur. Erkekleri birde sen düşün artık. Ben ne yapıyorum aldırmıyorum, Polis olduğumda hepsini nizamiye kapasında bekleyeceğim. ;)

7. penzzy

penzzy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hahah :D teşekkürler arkadaşlar

8. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    ne olursa olsun kendini koruman gerekirdi.bu yıllarca içinde uhde kalacak. ters bakışmışsınız olay ondan kaynaklanmış. bu duruma hiç düşmemeliydin. bu tip durumlardan kaçınmak için herkesle iyi geçinmen gerekir. bu yaşlarda saçma sapan şeylerden hır gür çıkıyor. dik baktın , dik yürüdün.gerekirse yere bakarak yürü, kimseyle takışma.herkesle arkadaş ol. hoşlanmasan bile merhaban olsun. sevmesen bile hiçkimse için kötü konuşma. hiçbir zaman belaya bulaşma ama çatışma olunca da o an kendini koru. bizim gençliğimizde olay olur ve orada biterdi. o yüzden ne yapacaksan o an yap sonra içine böyle dert olmasın. kimse bişey yapmayınca böyle zorba kabadayı takılan tipler kendilerini dev aynasında görüyorlar. yaşadığın olay için de kendini kandırma ,burada heyecanını yenememişsin.. elin ayağın tutulmuş . çok yumruk almışsın. şu an kendi içinde güven problemi yaşıyorsun.efendilik büyük bir değer, bu ayrı birşey, ama bir beyfendi kendini ve yanındakileri yeri geldiğinde müdafa edebilmeli. muhtemelen kendine güvenin yok.heyecanını yenip kendini korumalıydın.kolunu bile kaldırmamışsın , bunun izahı yokl. birisi seni döveceğim dediğinde,tehdit ettiğinde oradan uzaklaş, uzaklaşamıyorsan, müdafaya ve saldırıya hazırlıklı ol, bir ayağını arkaya at. ön ayağının üstüne bas . ne olursa olsun gardını düşürme. sonuç olarak bu olayı unut, aklına bile getirme. .bir daha başına böyle birşey geldiğinde de,inşallah bu sana ders olmuşdur bir daha ömür boyu böyle birşey yaşamazsın, birkaç tane vur ki dayak yedi diye laf söz olmasın.

9. penzzy

penzzy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyu uzatmak istemiyorum ama sonuna kadar haksızsın dostum, konu ne olursa olsun kendini savunmak önemli belki de ama ben boş yere gidip adamı dövecek değildim, o bana vurdu belki de gittim ağzını burnunu dağıttım dedi umurumda değil, yumrukları canımı azıcık yaktıysa namerdim.Hele de en yanlış olduğun düşüncen heyecanımı yenememem, keşke orada olsaydın da görseydin, nefesimde bile 5 dk öncesinden bi farklılık yoktu, elim ayağım birbirine dolanmadı tam tersine kendimi tuttum, ve özgüven diyorsun oraya hiç girmek istemiyorum bile emin ol şu dünyada benim gibi özgüvenli olan pek kişi yoktur.Lise burası dışarısı değil özellikle de Türkiye'de adamı döven direk suçlu oluyor, ha ben olayı zaten unuttum adam güya kabadayı ya arkadaşlarına gitti okulda çete gibi bunlar arkadaşlarının hepsi beni biliyor 1 kişiden bile destek alamayınca köşeye geldi kuzu gibi özür diledi bende kimseye kin tutmadığımı söyledim ve affettim...Aslında yorum bile yazmayacaktım bu düşüncelerine ama haklı olduğunu düşünmemen için yazmaya karar verdim.

10. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    davranısın için seni tebrik ederim , erdemli bir davranış , olması gerekeni yapmışsın , ama o zaman neden dert ediyorsun, herşeye rağmen yüzüne etkisiz de olsa, yumrukler gelirken en azından karşındakini tutarak, ya da yere indirerek etkisiz hale getirmeliydin. olayın sıcaklığında canın yanmaz , ama ciddi şekilde yaralanabilirsin. benzer durumlarda ciddi hasar gören bir sürü insan var. haklı ya da haksızım ,ama onlarca yılın tecrübesi hatta çok kötü tecrübeler ile ile yazdım sana, şiddet berbat birşey, böyle tiplere de sakın arkanı dönme.

penzzy bunu beğendi.
  11. DaMountain

DaMountain Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    AYNI SORUN BENİMDE BAŞIMA GELDİ VE YAŞADIKLARININ AYNISI YAŞADIM ARKADAŞLARIM SIRF KENDİMİ TUTUGUM İÇİN DALGA GEÇTİLER,DALGADN ZİYADA KENDİNİ EZDİRİYOSUN YAPMA DEDİLER AMA KARSIDAKİ İŞSİZ SAPSIZ BİRİ DALSAM BAŞA BELA DALMASAM BAŞA BELA,TABİ İLK BAŞLARDA BENDE EPEY KÖTÜ DAVRANMISTIM AMA :D BİDAKİ SENEYE BİRAZ DAHA İYİ DAVRANMAYA ÇALISCAM BAKTIM GENE OLMUYO BEAST MODE BRO BEAST !!!

Sayfayı Paylaş