dermansızlık

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve daldiy tarafından 17 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. daldiy

daldiy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    merhabalar . 80 doğumluyum. 178 boy kilo 81.civarı. 6 - 8 kg arası kilo verdim sanırım . haftada 2 veya 3 kez 50 dakikalık kardiyo yapıyorum bisikletle . aletin yazdına göre 400 ile 500 arası kalori yakıyorum. bikaç gundede 4 kg dambıllarla sitede gorduğüm ev haraketleri ve mekik vb. gibi uyguluyorum. ama güçsüzleştim sanki . merdven çıkarken çabuk yoruluyorum eskisine nazaran. beslenmemdemi bi sakatlık var anlamadım. sabah yagsız peynır 2 yumurtalı omlet bi dilim kepek ekmeği aralarda meyve yada mısır pörleği etinin. öğlen ekmeksiz evden ne goturduysem genelde tavuk pilav sebze türü şeyler olmasına dikkat ediyorum .akşamda evde ne piştiyse. ekmeksiz az miktar .gece 2 bardak diet süt yada biraz lor. dietde yaptım için yeme düzenim bole. en az 2 lıtrede su. sitede arkaşların yediklerini yersem balon gibi olurum sanırım. genelde vücutları belli seviyede ve gıda iihtiyacları üst seviyede oluyor.amacım 77 kio civarı olup yağsız ve hımmıl olmayab bi vucut. saygılarımla. yeni başlayan sade vatandaş için bol protein bol karbonıtrada gerek varmı bilmiyorum . sonuçta deli gibi antreman yapmıyorum. 40 50 dakka..kaldırdım dambıllarında esamesi okunmaz pek.insan çekiniyor okadar tavuk pilav yersem rejime yazık olcak diye. tekrar saygılarımla.

2. wearyfeat

wearyfeat Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    yeni başladıysan kardiyodan olabilir...ne zamandır diyet ve spor yaptığınıda yazsaydın.

3. daldiy

daldiy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    30 ekim 2009 dan beri kardiyo yapıyorum haftada 2 veya 3 kez 50 dakika standart kondisyon bisikleti ile..4 kg dambıll ile ev hareketleri yapıyorum. ilk bir hafta felan hem 50 dakka pedal basıp hemde elimleki 3kg dambıllarla aynı anda hakaretler yapıyordum :D. şükür ondan hemen vazgeçtim. 3 aydırda diet yapıyorum ama ayda 2 veya 3 kilo vercek şekilde.

Son düzenleme: 17 Ocak 2010

Sayfayı Paylaş